Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

rus-sovyet-slav falan adı neyse ben de hepsinden nefret ediyorum ya. hani bulgaristan hariç bütün sovyetler birliğ ve kalıntıları diyebilirim. öeeağ rus ohş ımhh trendinden de ayrı tiksindim, moronluklarından ayrı tiksindim.

bi de belarus'ta okuyan bi arkadaşım anlatmıştı. derse geç kalıyor eleman, öğretmen niye geç kaldığını soruyor. "otobüs bozuldu" dersen aradaki bağlantıyı kuramıyormuş. "otobüs bozulduğu için derse geç kaldım" tarzı bi cevap gerekiyormuş. öyle şey olmaz lan senin rusçan patlaktır, yanlış bişey söylemişsindir. ya da rusça dersidir, bizdeki ingilizce dersinde "soru kalıbı neyse onla cevap verilecek" tatavası gibi bişeydir lan öyle şey mi olur? NASIL BU KADAR MAL OLABİLİRLER diye atarlanmıştım.

var mı öyle bişi gerçekten? inşallah yoktur.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

An itibariyle sinirsiz oturumumu almis bulunuyorum gunluk. Artik brexit'mis suymus buymus, kesseler acimaz...

bir soru sorcam kaç senede aldın bunu? belirli bir süre orda kalmanın ve dil bilmenin dışında bir koşul da sağladın mı? (iş yeri açmak gibi falan). gerçi ben dönmeyi planlıyorum ama yine de ek bilgi olarak dursun belli olmaz 4-5 senede neler olacağı.
Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

bi de belarus'ta okuyan bi arkadaşım anlatmıştı. derse geç kalıyor eleman, öğretmen niye geç kaldığını soruyor. "otobüs bozuldu" dersen aradaki bağlantıyı kuramıyormuş. "otobüs bozulduğu için derse geç kaldım" tarzı bi cevap gerekiyormuş. öyle şey olmaz lan senin rusçan patlaktır, yanlış bişey söylemişsindir. ya da rusça dersidir, bizdeki ingilizce dersinde "soru kalıbı neyse onla cevap verilecek" tatavası gibi bişeydir lan öyle şey mi olur? NASIL BU KADAR MAL OLABİLİRLER diye atarlanmıştım.

var mı öyle bişi gerçekten? inşallah yoktur.

Yok. Arkadaşın mallamıştır. 8-9 yıldır gidip geldiğim yer.
Sosyal ağlarda paylaş

kader benlen daşşşşaaaa geçiyiiiiiiii

120gun once basvuru yaptigim yerden geri donus aldim. adamlar basvurudugum Y isi ile degil, alakamin olmadigi bir X isi icin gelmisler.

olm benim cv'mde falan yok X isi! donup baktim, olm dedim ben uyur-ise basvurur muyum? yapamiyacagim islere mi basvuruyorum! dustum isin pesine. tum basvurduklarimi filtreledim falan. baktim, yuksek yapi isine basvurmusum meger bu firmada, nasilsa 120gun sonra "al sana X!" demisler.

planlamadan hoslanmiyorum diyorum, boktan planlama isi geliyor.
X isi geliyor. bu ne ya, X ile ben ne alaka amk diyorum, X geliyor gene.

ya sen benle dasaaa mi geciyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

bagirarak mi iyilesecek allaskina. In assa soyle, iki gun sonra gidicen, got gibi kalicak aile, insan ol da adam bilsinler bari de. (hastanin bagiran oldugunu varsaydim tabi)

Çocuk çok yaramaz abi evi yıkıyor baya, kadının da sabrı yok artık sanırsam komple psikoloğa gitmeleri lazım
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...