Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

Az önce arkadaşımın doğum gününü kutlarken aklıma geldi. Herkes face'den mutlu yıllar yazıyor. Kutlanmış gibi oluyor. Pek de bir anlamı olmuyor. Aslında sanal hediye gibi bir şey olsa, ne bileyim onun ihtiyacını karşılayacak indirim kuponu vermek/oyun keyi vermek gibi sanal hediyeler olsa insanları birbirine daha da yakınlaştırır sanki. Böyle kuru kuru doğum günü kutlamak pek bir anlamsız geliyor bana.
Sosyal ağlarda paylaş

sag yanagim, tam cene kemiginin orasi sisti yaw..

agriyor.

dislerimde bisi de yok.

argh.. agridi

said:
Todd Ingram: Tell it to the cleaning lady on Monday.

Scott Pilgrim: What?

Todd Ingram: Because you'll be dust by Monday... because you'll be pulverized in two seconds. The cleaning lady? She cleans up... dust. She dusts.

Scott Pilgrim: So, what's on Monday?

Todd Ingram: 'Cause... it's Friday now, she's the weekends off, so... Monday, right?"
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

said:
Todd Ingram: Tell it to the cleaning lady on Monday.

Scott Pilgrim: What?

Todd Ingram: Because you'll be dust by Monday... because you'll be pulverized in two seconds. The cleaning lady? She cleans up... dust. She dusts.

Scott Pilgrim: So, what's on Monday?

Todd Ingram: 'Cause... it's Friday now, she's the weekends off, so... Monday, right?"

direk threshold çalmaya başladı kafamda ya
ne izlemiştim şunu ilk çıktığında
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Hediye gelen HTC Vive'i acamadim henuz, hala kutusunda bekliyo gunluk. Cok dertliyim cok.

* insert first world problems meme here *

Bana çok kızgınsın biliyorum ama. Acıp kullanırsan lütfen bana mesaj at baş dönme olayı hareketli iken nasıl. Oculus riftte çok kütü idi bende. Ekran kartını da belirtirsen sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...