Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

k1nJo said:

ben de sag tarafinkini cektirmeyi dusunuyodum. cektirmeyeyim o zaman sdf.

abi gerekiyosa çektir tabi de hani gerçekten işkence
dün pansumana gittim o batticon mudur nedir onu bir döktü... abi 29 yaşındayım ben böyle bir acı hissetmedim daha önce sdfsd gözlerim karardı yemin ederim. sonra kendi kendime gülüyodum arabada LAN AMMA CANIM YANDI JSHDFG diye
bi de şu an tuvalete gidip işemek bile bir challenge yani
sürekli ayak yukarıda olucak vs vs çok sıkıntılı boktan bi süreç
Sosyal ağlarda paylaş

çok gerekiyor mu bilmiyorum ya. batık tırnak var işte ama kendisi biraz enteresan, bi iyileşiyor kendi kendine sonra tekrar başlıyor falan anlamadım. konu hakkında bilgim de yok pek, hep böyle mi oluyor bunlar bi araştırıcam üşenmezsem ona göre karar veririm artık çektirmeye.

geçmiş olsun bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

görünüşte normal ama bi yere vurunca 15-20 saniye iptal oluyorum. artık iltihap var da ondan mı bilmiyorum ama yürürken sıkıntı yok.
da çektirmem herhalde çok ciddi düşünmemiştim zaten. zira kendi sağlığım hiç umrumda olmadı şimdiye kadar. böyle de bi malım.
Sosyal ağlarda paylaş

yani doktora gidiyosun o ne derse onu yapıyosun abi işte. "dur şunu bi çektireyim" diye bişey yok jsdf
ayak sağlık merkezleri filan varmış öyle bi yerde belki çözümünü bulabilirler çektirmeden. bi ara bakmıştım baya tırnağına tel falan bişeyler takıyolar tırnak yolunu düzeltmek için
Sosyal ağlarda paylaş

pascalnouman said:

gecmis olsun qanqa

haftaya kurtuluyorum suriye kazani sokulludan cok sukur
hassas ozceligin 120 adım yukarısına tasiniyorum lel

Nereye taşınıyorsun?

Bir de @Dr bende geleceğim galiba sana ya şu boşluğu bi dolduralım bir de 18 yıl önce ki dolgunun zamanı dolmuş galiba bi hissiyat farkı oluşuyor giderek. Belki çürümüştür bile içeriden bilemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Archangel_ said:

pascalnouman said:

yok la fircalamadan yatmiyom artikh gozumu acamasam da o fircaya bi sekilde macun koyup dislere surtturuyom kagldskad

yatmadan önce 50 fırça darbesi tadında oldu ama neyse

fırçalamadan uyuyacaktım bugün, şu postu görünce resmen sucluluk ve korku oluştu birdenbire. gözümde birden şu canlandı

"fırçala kerim allah belanı vermesin o kadar uğraştık dişlerinle fırçala"

tamma doktor fırçalıycam sövme pls
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...