Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

goldbären said:

şirket zorla dubaiye yolluyor. kim bilgisayarın yemeksepetin başından kalkıp 45 derece sıcağa gidecek. sarkastik hava atma değildir. hakikaten hiç istemiyorum cmt pazar da çalıştıracaklar. utanmasalar pzt sabah 7de uçak inince ofise gel diyecekler. en son girenlerdenim diye bi beni skyiolar.

sokarım kurumsalını da şirketini de. gezecek bir ortam da yok. müdürün peşine takılmaca falan. zaten ucuz elektronik toplayacak para da yok. istifa edip bir kumpirci de ben açacağım.

işin ilginci herkes biliyormuş ve bahane uydurmuş bayramda gelmeme üzerine. aa seni mi seçtiler mekhere hehere dediler. esh sonuna kadar haklı. beyaz yakayı çomardan önce asmak lazım.

LOL

so much tears

greetings from tahran, iran
Sosyal ağlarda paylaş

fever belki kadınlar arasında bi forumda olsak yeterli de, hani burası "bir kaşık pirinç, aldığı kadar un" deyince pirinç tepeleme mi silme mi? aldığı kadar derken? diyenlerin çoğunlukta olduğu bir forum...

bu hususlarda bize yol gösterici olacaksın sen, coconut oil derken mesela marka filan ver varsa internette bi fotoğrafını bulursan şişenin anca anlarız. argan yağı ne bu arada? neye benziyo?

edit: bi de sebamedin bir sürü akışkan ürünü var, bin türlü de şampuanı. hangi şampuanı bu? sebamed deyince aklıma sabonis geldi btw.
Sosyal ağlarda paylaş

dostum sen değil miydin demin hanımla aynı şirkettesiniz demeyin bundan sora böyle şeyler diye. ben şimdi mesela ağustos'ta sürekli iran'a gitmeye başlayana kadar sürekli ofiste olucam. hanımla illaki tanışırız muabbetin geçer. bu yazdığında burada duruyo.

yazık değil mi hanıma böyle arkasından arkasından konuşuyosun yakıştıramadım valla

dsfadfsadfas
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...