Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

zipzip said:

Kedilerde mantar var. Sadece bugün veteriner+mama 500 lira bayıldım. Şimdiye ne yatlar katlar almıştım kendime.

Zd mama verdi bizimkine de ama yemiyor bi gram bile. inat etti 2 gun ac bekledi resmen. Sampuan verdi bi de 5 gunde bir yikayin dedi. igne var 2 haftada bir yapilacakmis cumartesi goturucem tekrar ikinci igne icin. Bi de vitamin takviyesi verdi hap. Sana ne verdi farkli bisey var mi bunlardan?
Sosyal ağlarda paylaş

şirket zorla dubaiye yolluyor. kim bilgisayarın yemeksepetin başından kalkıp 45 derece sıcağa gidecek. sarkastik hava atma değildir. hakikaten hiç istemiyorum cmt pazar da çalıştıracaklar. utanmasalar pzt sabah 7de uçak inince ofise gel diyecekler. en son girenlerdenim diye bi beni skyiolar.

sokarım kurumsalını da şirketini de. gezecek bir ortam da yok. müdürün peşine takılmaca falan. zaten ucuz elektronik toplayacak para da yok. istifa edip bir kumpirci de ben açacağım.

işin ilginci herkes biliyormuş ve bahane uydurmuş bayramda gelmeme üzerine. aa seni mi seçtiler mekhere hehere dediler. esh sonuna kadar haklı. beyaz yakayı çomardan önce asmak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

3 ay önce bozulan telefonumu yaptırıyorum çok heycanlı sdfd
resmi yetkili servise götürdüm dün taa maltepe'ye.
bu sabah masraf çıkartmışlar 1140 tl diye. ekran iç dış değişecekmiş
tepesınde tırnak kadar bi çatlak vardı ekranın ve bu olduktan 2 gün sonra kapanmıştı
o çatlağı da ben yapmadım. x3 compact'ların kronik sorunu şişiyo telefon ekranı çatlatıyo lul
neyse reddedttim adamları gittim aldım maltepeden telefonu doğru kadıköy'e karşıma çıkan servislere sordum. biri 350 istedi karttan %15 eklerim dedi dedim sie
başka yere götürdüm 180 tl 2 saate çıkar dedi dedim yarın alayım

neyse
çıkarılan dersler:
- sony telefon alma
- işlerini hemen hallet ne alemi var mal adam sürünüp duruyosun abuk subuk şeyleri ertelemeden
(facepalm)
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

şirket zorla dubaiye yolluyor. kim bilgisayarın yemeksepetin başından kalkıp 45 derece sıcağa gidecek. sarkastik hava atma değildir. hakikaten hiç istemiyorum cmt pazar da çalıştıracaklar. utanmasalar pzt sabah 7de uçak inince ofise gel diyecekler. en son girenlerdenim diye bi beni skyiolar.

sokarım kurumsalını da şirketini de. gezecek bir ortam da yok. müdürün peşine takılmaca falan. zaten ucuz elektronik toplayacak para da yok. istifa edip bir kumpirci de ben açacağım.

işin ilginci herkes biliyormuş ve bahane uydurmuş bayramda gelmeme üzerine. aa seni mi seçtiler mekhere hehere dediler. esh sonuna kadar haklı. beyaz yakayı çomardan önce asmak lazım.

eskort cagir. habire pompa.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...