Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

bana öyle bişey olsa direk "göz bandı takayım mı? taksam daha iyi olur di mi? taksam zararı olur mu? takıyorum. TAMAM ÖYLE DİYORSANIZ TAKAYIM DOKTOR BEY <3" derdim :)

hani miyopum var 3 civarı, uyanır uyanmaz gözlük takıyorum. kısa süreli bişey olsa 2-3 gün gözlüksüz gezmeyi, gözüm çıkarsa falan da hayatımın geri kalanını lens takarak geçirmeyi (sevmiyorum, beceremiyorum, gözümü ellemek istemiyorum vs) göze alırım göz bandı için.
Sosyal ağlarda paylaş

Artariel said:

direkt açılayım mı yoksa bir yerlere mi davet edeyim lan

niyetini belli et ama yavaş yavaş açıl

---
birisini baya rahatsız ettim, sinirlendirdim
özür için mesaj atarsam daha çok sinirlencek, arkadaşına mı anlatayım derdi mi yoksa daha fazla batırmadan bırakayım mı
Sosyal ağlarda paylaş

olm bu turizm sektöründe nasıl çalışıyonuz bikaç ayda ne hale geldim. kas yaptım falan. tatil saat giriş çıkış gün falan hak getire. female orc oldum bi yandan da spor deniz kayak şu bu. bu sezondan sonra gireceğim en yoğun iş bile tatil gibi gelicek bana. bu oteller restoranlar bitch clublar falan kölelik sistemiyle çalışıyolar ya, işten çıkar çıkmaz alayını şikayet edicem kış boyu uğraşsın dursun pezevenkler. sigortasız adam çalıştırmalar, mesai saatleri, tatil olmaması. turizm ölsün batsın keşke iyice.
Sosyal ağlarda paylaş

tatilsiz 12 saat çalışınca kanının son damlasına kadar boş vaktini doldurmaya çalışıyosun çok ayrı bi kafa. kalan bikaç saate sığdırabildiğin kadar şey sığdırmak istiyosun. bi yandan da iyi ama. acı ve dayanıklılık eşiğini fena yükseltiyor.

bi de bi olay var işte bedensel işlerde sen karısın kenarda dur istersen dediklerinde beyinde şalterler atıyor kayadır masadır demirdir yüktür "hayır lan" diyip asılıyorsun kaldırıyorsun olan beline sırtına oluyor ama içten anlamsız bi zevk duyuyosun. ister istemez orc kası yapıyor yani sadbsa.
Sosyal ağlarda paylaş

nienna said:

bi de bi olay var işte bedensel işlerde sen karısın kenarda dur istersen dediklerinde beyinde şalterler atıyor kayadır masadır demirdir yüktür "hayır lan" diyip asılıyorsun kaldırıyorsun olan beline sırtına oluyor ama içten anlamsız bi zevk duyuyosun. ister istemez orc kası yapıyor yani sadbsa.

kime neyi ispat etmeye çalışıyorsun ki, hem de böyle bir ülkede? "evet ya ben kadınım ağır iş yapamam" de çekil oh miss, biz erkekler o işleri birbirimizin üstüne yıkmak için ne dolaplar çeviriyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...