Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

ya var zaten, dünyanın %80e yakını nevrotik kişilik örgütlenmesi, kalan %20ye yakını borderline kişilik örgütlenmesi. arada %1-2 civarı da psikozlar var işte şizofreni falan.

burda bu tanımların önemli olma sebebi kendindeki durumları görüp kendini daha sağlıklı hale yakınsattırmaya çalışmak. yoksa kişilik bozukluğu demiyorum zati, kişilik örgütlenmesi diyorum

kişilik bozukluğu ayrı mesele, onu o konuda uzmanlaşmış psikiyatristler bile zar zor tanımlıyo
Sosyal ağlarda paylaş

%45ini bugun toparladim gibi ama depresyonun icine yuvarlandik oylece.

icine yuvarlanma demeyelim de kucagina oturduk bildigin.

yarin yeni sorunlar cikmazsa (aahhahahhahahahahhaha) bir %15 daha progress bekliyorum.

zaten her problem icin kalici ilerlemeler ve cozumler gelmezse trump'in ilk 100gunu gibi olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

birisi ile yazisirken ne konusacagimi bilemedigimde genelde :P koyuyorum.

o kadar aliskanlik haline geldi ki gidip proje direktoru ile konsutugum pencereye :P koydum. cunku sordugu sorunun yanitini falan hicbisi bilmiyorum.

oyle lap diye ortada duran bir dil cikartan surat.

:P

once bi sessizlik oldu.

sonra hicbir sey olmamis gibi devam ettik konusmaya.

hala blmiyorum ne sordu, neden bahsedildi. simdi sorsa gene :P koyabilirim sanirim.
Sosyal ağlarda paylaş

asasdfasdfasdfsdf

bugunku berbat toplantidan sonra bence buradaki kimse 100. gunu goremeyecek asfasfasdfasdfasdfsdf

isin sacma tarafi sican, sivayan firma burada kalmaya devam edebilir galiba ya.

toparlamaya cabalayan taraf olarak gidersek harbi cok gulerim asdfasdfsdf

ama aglarim da.

simdi guluyorum sadece.

yetmezmis gibi mail atarken kontak lensim dustu ak LAP diye. bildign dusunce LAP diye ses cikartti kucucuk sey.

zaten lensin numarasini "neredeyse kor" diye satiyorlar. bu muhtesem sicis gunu bitirmek icin cok boktan bir yontem asdfasdfasdf

alnimin catina soyle bi vurun da jubilemi yapayim bilader.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...