Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

donem degisiyor, yas degisiyor vs.

ama su hic degismiyor "normal gunum yok amk.."

ne zaman onemli bir sey ile ugrasacak olursam, yanina boktan bulasik bir sorun cikiveriyor.

olmazsa olmazimiz.

ekleme, millet olarak turkiye sinirlari icinde yasayan canlilardan bayagi nefret ediyorum yalniz. hepsi sebepli, dayankli. tumumuzu, nufusun tamamini silecek tus olsa saniye dusunmeden basarim. hani geride kalip "wotty! soykirimi bu yapti!" diye suclayacak olsalar da "cok iyi olmadi mi ama?" derim sadece

cok iyi olur cunku lan.
Sosyal ağlarda paylaş

halflife basligina yazmiyorum, guncellenince "aaa cikiyor mu?" diye panik yapmayalim..

https://www.engadget.com/2017/05/02/valve-chet-faliszek-writer-htc-vive-departure/
Valve has no more 'Half-Life' writers left
Chet Faliszek, who also worked on Steam VR, has departed the company.

cok pis depresyondayim, evi bok goturuyor. calismak istemiyorum. su viraji sag salim atlatsam tatil isteyecegim.
kovarlarsa kovsunlar kafasina 100% gecis yaptim.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

acilirim ya 1-2 haftaya

cigerlerde degildir problem heralde ya, gencken yari maraton gidiyorduk, buzulmemistir cigerler sdf

Gençken derken? Duyan da 50lerine gelmiş sanar daha 3lü hanelere gelmedin sen ^__^

Herkes yine evleniyor günlük. Bazıları biz iflas bayrağını çekelim diye ikinci nikahı/düğünü yapacak o derece evleniyorlar günlük, önünü alamıyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl koştuğuna da bakar. herkesin bir temposu var yeni başlıyorsan saatte 8-9km hızında koşmak makuldür bence. eğer dışarda koştuysan önce bir bantta koşmayı dene çünkü dışarda genelde insan başlarda kendini fazla zorluyor yorgun olmadığı için sonra enerji tükeniyor.

yarı maraton koşuyodum eskiden demişin zaten sana anlatmaya gerek yok bunları
Sosyal ağlarda paylaş

Promenader said:

uygulama ve os tasarımları nasıl zaman geçtikçe boktanlaşıyor bu insanlar hiç geri dönüp napıyoruz biz demiyor mu neden böyle bir yer oldu dünya

az kaldi bi 10 seneye hersey sana bana gore degil de 1 yasinda eline gecirdigi herseyin ekranina swipe yapmaya calisan kusaga gore tasarlanacak zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...