Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pic Thread #3

quixef

Öne çıkan mesajlar

Son birkaç sayfadır feci depreşti anılar...

Şu oyunu bitirmek için babamla yarışırdık, adam sonunda işinden 1 hafta izin alıp benden önce bitirmişti...

http://screenshots.en.sftcdn.net/en/scrn/73000/73626/command-conquer-red-alert-2.jpg

Hatta yanlış hatırlamıyorsam ekran görüntüsü de Sovyetler'in 5. bölümü olması lazım. Bir grup askerle Tanya'yı haritanın bi ucundan diğerine götürmeye çalışıyorduk.
Sosyal ağlarda paylaş

ne ilginç babalar var lan

Rewendor said:

Son birkaç sayfadır feci depreşti anılar...

Şu oyunu bitirmek için babamla yarışırdık, adam sonunda işinden 1 hafta izin alıp benden önce bitirmişti...

http://screenshots.en.sftcdn.net/en/scrn/73000/73626/command-conquer-red-alert-2.jpg

Hatta yanlış hatırlamıyorsam ekran görüntüsü de Sovyetler'in 5. bölümü olması lazım. Bir grup askerle Tanya'yı haritanın bi ucundan diğerine götürmeye çalışıyorduk.
Sosyal ağlarda paylaş

Babam bi tanedir. Ben oynarken arkama geçip geçip izlerdi arada, gözü takılırdı 3-5 dk bakar giderdi. Sonra bi gün bi baktım kendi başına açmış oyunu deniyor, beni görünce gel şunu anlat dedi, biraz başlangıcını anlattım, sonra gittim, akşama kadar oynadı. Sonra da başladı senaryoya işte.

Bunu bitirince StarCraft 1'i oynadı, onu da Terran'larla bitirdi, diğerleriyle oynamadı ama, böcek möcek sevmedim dedi. Ben de Terran'cıyım, kan çekiyor demek ki.

Sonrasında yıllarca Age of Empires ve Age of Kings oynadı random haritalarda. Multi işine hep uzak kaldı, hep bilgisayara karşı oynadı.

Bugün de doğum günü, 10 senedir falan bilgisayar oyunu oynamıyor, ama hediye bir oyun alsam oynar mı ki acaba...
Sosyal ağlarda paylaş

Valvyn said:

ya bi oyun vardı gene böyle age of empires gibi ama bunda böle 500-1000 kişi basabiliyodun devler-iskeletler-insanlar-orclar falan vardı heralde en son 10 sene önce oynadım ismini falan unuttum ama böyle bi oyun hatırlayan var mı?

5k falan deyince aklıma cossacks geliyo.
Sosyal ağlarda paylaş

onlardan da merakli olanlar bu devre yetisebiliyor ..hani sen gozunu onunla actin ama o gelisimine sahit oldu..hani burada bir kisminizin babasi olabilecek yastayim..tr de oyun dur bilgisayardir internettir cogu seyin nasil filizlenip cicek actigini bizzat yasadim..benim gibi merakli benden de buyuk ve hala aktif olarak oyun oynayan bir cok arkadasim var..ha kimse oturup bu gece bilmem nerede raide katilmiyor ama cogunun aa nasilmis diye oyunlari kurcaladigini biliyorum..sizin de olacaginiz bu ileride..
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

Valvyn said:

ya bi oyun vardı gene böyle age of empires gibi ama bunda böle 500-1000 kişi basabiliyodun devler-iskeletler-insanlar-orclar falan vardı heralde en son 10 sene önce oynadım ismini falan unuttum ama böyle bi oyun hatırlayan var mı?

5k falan deyince aklıma cossacks geliyo.

yok cossacksda top tüfek falan var bunda yok fantastik bu dediğim age of un fantastiği gibi düşün stronghold falan da değil
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...