Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

doğum kontrol yönteminiz?

KillJoy

Öne çıkan mesajlar

Peregrin said:

KillJoy said:

abi adete yakın 15 gün daha safe öncesi tehlikeli diye biliyorum.

Peregrin said:

bende dumduz bi tae lubricant var, adini hatirlamiyorum. 2-3 damlasi bile baya baya yetiyo. ama pahaliydi. 35 lira falan

marka model ver abi

bu play baya kazık diye hatırlıyorum bide ben baya bol keseden kullanıyorum galiba asdassdaf

Joyglide imis, ambalajindan tanidim

http://www.sagliktrend.com/joy-glide-vajinal-ve-anal-kayganlastirici-jel

Bune ya cahillik bunlara para vermeyin kayganlastirici icin gerek yok cansin varken
Hazmis bilmemneymis haha... Lubricant asiri sexte iyi oluo kizismasini rahatlatio :) serinletio hahha
Sosyal ağlarda paylaş

KillJoy said:

bun alternatif ucuz yollu bişi var mı?

bebeyağı nemlendirici krem dışında önerebileceğiniz

Rahmetli Marlon Brando tereyağı kullanmıştı filmde.

O değil de Seko'yu banlamasaydınız belki dağıtırdı envanterinden, sonra da yıllarca drama çıkardı.
Sosyal ağlarda paylaş

RamsesII said:

Ama eşin/sevgilinle niye kullanırsın.Hissi bu kadar öldüren bişey yok.Seks yapma daha iyi. Emaleth'in empati yeteneği yok olmuş kadınlar tarafından bakan sexist bir tavır takınmış, yakışmadı.

Guzelim yazdik ya mesajin sonuna uzun sureli iliskilerde hap olar diye. Nedir hemen yakismadilar makismadilar? *eller belde*
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Bebe yagini vajinaya suren kekolar da varmis sdfg

Manyak misiniz la, gidip su bazli bisi alin.

zaiuhdiahsdhkfasfshcznbvkasdfaczxbm*kagrkjaz

arada BOLU CARPI diye de aritmetik guldum.

haci keyfinize neden para harcamayasiniz ki? benim partnerim falan olsa kesin harcardim yani. bir de harcayacak param olsa elbette.
Sosyal ağlarda paylaş

O değil de dışarı boşalmayı cahilce kötülemeden önce az bi çalışma okuyu ya. Ciddiyim, doğru uygulandığında doğru uygulanmış prezervatifle neredeyse aynı orana sahip gebelikten korumada.

Misal: http://www.guttmacher.org/pubs/j.contraception.2014.04.016.pdf

Az daha baksam pubmed'de, cdc'de falan da bulurum yayınlanmış çalışmalar ama yorgunum malesef

Ha sıkıntısı erkek adam geri çekilmez diyen varlıklar toplumun çoğunluğunu oluşturduğu için bir doğum kontrol yöntemi olarak sunamıyorsun, tavsiyede bulunamıyorsun. Ama bilin ki prezervatif kadar güvenli. Bi de doğum kontrol hapı ya da prezervatif kullanıyorsanız da ciddi bi gebelik korkunuz varsa geri çekilmeyi de eklerin derim, prezonun patlasa finito ya da oral kontraseptif kullanırken antibiyotik kullansa, ya da ne bileyim haatalanıp kussa o günkü dozu iyice risk.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...