Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

doğum kontrol yönteminiz?

KillJoy

Öne çıkan mesajlar

O değil de prezoyla geri çekmenin gebelik oranları neredeyse aynı. Mükemmel kullanımda %3e 4, toplumda %15e 17 gibi bi oran var (amerika verileri). Prezonun avantajı hastalık meselesi

Ama modernite ayağına kimse çıkıp da savunamıyo kolay kolay coitus interruptus'u. Bi de erkeğin "son saniyeye kadar çıkmıycaaaam" düşüncesinden kurtulması baya terapilik bi durum, beceremiyosa öğrenmesi zor iş. Ama uzun ilişkilerde bi yerden sonra kadın da hissedip çekiliyo zaten aradaki ten uyumu iyiyse
Sosyal ağlarda paylaş

abi adete yakın 15 gün daha safe öncesi tehlikeli diye biliyorum.

Peregrin said:

bende dumduz bi tae lubricant var, adini hatirlamiyorum. 2-3 damlasi bile baya baya yetiyo. ama pahaliydi. 35 lira falan

marka model ver abi

bu play baya kazık diye hatırlıyorum bide ben baya bol keseden kullanıyorum galiba asdassdaf
Sosyal ağlarda paylaş

copry said:

Liebe said:

copry said:

yasmin. neeeeeeet

her ay zam geliyor ocağımıza incir ağacı dikti

25 tl 1 ay için iyi ya , daha ne olsun.
asıl sıkıntı kadının hormon alıyor olması .

yok ya asıl vurgulamak istediğim bu ilaca her 2 ayda 1 zam geliyor olmasıydı (:P) 3 çocuk için bu kadar uğraşılmaz insanlarla ya
Sosyal ağlarda paylaş

Grego said:

öğrencilik döneminde norlevo ya param 50 kuruş mu ne eksik kalmıştı, gecenin bir körü başka eczane de yok, eczacı, SİZ DE BİRAZ DİKKAT ETSEYDİNİZ AMA >: I deyip 50 kuruşu bağışlamıştı sağolsun, al tamam al dercesine. işte o gün komple penisi ortadan kaldıracak kadar geri çekilmeyi profesyonel bir spor haline getirdim. gayet güvenli. o eczacı bir kez daha görmemek için herşey.

repete edilmedigi icin o eczaci o kutuyu 1e 4 filan almistir muhtemelen vicdan azabi cekme yani..5 kutuyu 1 kutu fiyatina odemistir..
Sosyal ağlarda paylaş

KillJoy said:

abi adete yakın 15 gün daha safe öncesi tehlikeli diye biliyorum.

Peregrin said:

bende dumduz bi tae lubricant var, adini hatirlamiyorum. 2-3 damlasi bile baya baya yetiyo. ama pahaliydi. 35 lira falan

marka model ver abi

bu play baya kazık diye hatırlıyorum bide ben baya bol keseden kullanıyorum galiba asdassdaf

Joyglide imis, ambalajindan tanidim

http://www.sagliktrend.com/joy-glide-vajinal-ve-anal-kayganlastirici-jel
Sosyal ağlarda paylaş

Emaleth said:

erkek ağırlıklı forumda seçeneklerin çoğu kadın tarafından kullanılacak şeyler olmuş, olmamış pek. siz takılın, kızcaaz haptır, spiraldir, ertesi gündür uğraşıp dursun öyle mi? piii bencil herifler! onların her birinin ne biçim yan etkileri var biliyo musunuz?

kondom kullanın, adamı deli etmeyin.
hem o sadece hamilelik için diil, hasta olcaksınız nasolsa ben doğurmuyorum derken allah cezanızı vermesin. ya da cahilseniz sevişmeyin, üremeyin, yeteri kadar cahil var pls.

p.s. uzatmalı ilişkilerde hapa da izin verebilirim, belgelerinizle müracaat edin :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...