Jump to content

Merhaba patiler. Yeni sisteme hosgeldiniz. Hemen BURAYI okuyun.

gypsy

Valor Ultima Online

Öne çıkan mesajlar

Yeni açıldı 10gün olmadı heralde.200 230 kişiyi görmeye başladı server. Muhabbet ettiklerim genelde hep 30 yaş üstü evli tipler fln. Bende başladım char kasıyorum birkaçtane. Patidende başlayan olursa biraz kalabalık guzel olabilir zira tek başına bazen zor oluyo kısacası gelinde oynayalım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Cemaatin serverıymış, evli olmayanlar haremlik selamlık şeklinde Delucia ile Nujelm'e yerleştiriyorlarmış, Britain evli çiftler için ideal bir kasma yeriymiş...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
benden ehliyet fotokopisi istedi kayıtta. random mu ypatınız lan resmi belge isteme olayını? kapça yerine bu çıktı şimdi de

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
adamlar bütün maillerime spam atıyor inatla sırf ondan oynayacaksam da oynamıcam ak

nebula üyelerinin maillerini çormuşlar resmen onlar da kabul etmiyor çocuk gibi sşdlfösdlş

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Zevkli gidiyor cidden. 11-12 yıl öcne Sylveria'da takıldığım iki kişi ile tesadüfen karşılaştım, takılıyoruz hahaah.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Hacı abiler, birlikte oynayacaksak, ekip olacaksak katılmak istiyorum. Yoksa, tek tabanca oynayacaksam, vakit ayırmak istemiyorum şu oyuna

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Gir abi işte, ben oynuyorum. Bir önce mesajı atan arkadaş da varmış. Fransuxa bi girdi ama arazi oldu, dayanamaz gelir yine.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum eklemek için lütfen giriş yapın

Giriş yaptıktan sonra yorum ekleyebilirsiniz

Hemen giriş yap

• Yeni Oluştur...