Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

alin eski ultimatr

Artariel

Öne çıkan mesajlar

Black-ice said:

dünden beri serverlara fln bakıyorum öyle hani oynayacağımdan değil de bakıyorum ama oynasam oynarım yani. bu hissi bilen bilir açıklaması zor.

uo forevere girdim dün akşam. 1420 player vardı. şaka yapmıyorum harbiden 1420, gittim telnet çaktım ip'ye, harbiden 1420. sonra bir damla gözyaşı döktüm çünkü server us'te, 200 pingde uo keyifli olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

var kalabalık serverlarda işte dendiği gibi amerikan genelde. bu saatten sonra da uo oynanır mı bilmiyorum eskiden 30 - 40 saat aralıksız oynardık ertesi gün iş yok, kız arkadaştan gelen whatsapp mesajları falan yok epey sorumsuzca bir dönemmiş fasda

wow bile oynayamıyorum ne uo su anasını satim. olsa güzel olurdu tabi. ama şimdi elitist olduğu için yardımlaşma falan da olamz. eskiden bir bok bilmeyince sora sora öğreniyorduk iyiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

saat farkı yüzünden osi europada rp guildine girmiştim, çook zevkli vakitlerim oldu ama sonra osinin ne kadar leş olduğunu 3 ay içinde sıkılınca tekrar hatırladım. trammel ne leş bir şey ya. rp bile doğru şartlarda yapılmıyor, olay lordum rpsine dönüşüyor çünkü hardcore yaşam şartları yok.
Sosyal ağlarda paylaş

rp yapan orclar vardi benim girdigim serverda. 2 ayri ork grubu vardi. cok keyifli savaslar oluyodu. bi de anlasmalar vardi rpciler arasinda. savasta olen kosa kosa gidip reslenip geri gelmiyodu savasa. gelip res robela takiliyodu uzaktan izliyodu savasin bitmesini bekliyodu. herkes birbirini healliyor, dusmani sikistirmaya calisiyor falan cok iyiydi.

bi kere savas bitmis, babayi almisiz, kaledeyiz. bizim kalenin onune pack horse getirdi orklar. degersiz esyalariniz diyip yere bizden birinin kafasiyla silahini atip kapinin onunde de kurban keser gibi kestiler hayvani. butun esyalari toplamis getirmisler meger.
ondan sonra da anlasma yapmistik, lootlamamaya baslamistik birbirimizi. kimsenin zaten silah vs icin farm yapmaya vakti yok. cok iyi olmustu
orclord gorunce aklima geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

şu eski ethernassçıları bir dökmek lazım.
ordan sharky ve eradicator var ki onunla hala görüşüyorum.
en çok merak ettiğim kagerya ne oldu acaba birde asas4eva. cain vardı o da burada forumda olmalı başka nick ile.
neter ile bayadır konuşmadım, apache eskiden buralardaydı. spunky ne yapıyor acep bak şimdi onu da merak ettim.
birde saklıkentte oynadığımız frp grubundakiler ne oldu acaba? magic kaan hatta horace bile gelmişti bir ara. vay be ne güzeldi. bonecrusher da vardı sanki ama emin değilim o hangisiydi diye yani simayı çıkartamam.
black-ice senin nick neydi hatırlat bakalım :P
ha birde Silphatos da vardı sanki öyle bişeyler hatırlıyorum başka bir nick ile yine.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...