Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Holiday Sale!

batuhan

Öne çıkan mesajlar

colonial charter in workshop ta bir onceki surumu, 1.55 var. son surum olan cc:1.6 icin steam den banished 1.05 beta2 versiyona gecmeniz ve CC:1.6 yi manual indirip kurmaniz lazim.

ayrica benim gibi uzun suredir oynamadiginiz icin eski populer surumlerden birisi varsa sizde, CC 1.35 gibi, onu da mods kismindan kaldirin tickini. basa bela olmasin.

beta versiyonda achievementlar calismiyordu sanirim. haberiniz olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

Jeeztro said:

banished aldım. idare eder. 7tl

sözümüğ geri aldım. idare eder az kalmış biraz çünkü. epey güzel oyunmuş. yukarıdaki mod yorumlarını falan gördüm epey uğraştım falan güzel oldu. çok keyif alıyorum şu an.

once bir modsuz oyunun temellerini ogrenmekte fayda var. zor oyun cunku.

sonra colonial charter i yukle, ucsun. o kadar cok sey ekliyor ki bir sure sonra ipin ucunu kaciriyorsun :P
Sosyal ağlarda paylaş

CC yi bilerek yüklemiyorum dediğin gibi zaten zor oyun, temel mekanikleri öğreneyim öyle saldıracam. Ama yalan yok, şu herşeyi katlayan modları yükledim. Fish, wood falan vs. Zorlandım çünkü. Şu an çok iyi durumdayım ama. Yarın tüm gün evdeyim ve yanlızım, muhtemelen akşama kadar banished oynayacam. Pazar günü de 3-4 bira eşliğinde CC ye geçicem. Çok hoşuma gitti lan. Hiç yorum okumadan buraya sormadan aldım oyunu, harcadığımn en iyi 7 lira kesinlikle. Sigaraya verdiğim paranın allah belasını versin şaka gibi. Sigarayı bıraktırır şu oyun mesela insana. En kötü 1-2 ay oynarım ben bunu.

roket lig içni de o kadar dedik anca alabildiniz. süper oyun. zor ama. ciddi emek istiyor kesinlikle. aerial hitler falan kolay değil.
Sosyal ağlarda paylaş

settlers ne bilmiyorum da işte klasik bina yapmaca, resource toplama oyunu.

anladığım kadarıyla bir grup insan var, adı üstünde birileri kovmujş bunları. doğal ortama yerleşiyorlar, teknoloji diye bir şey yok herşey manuel fasd elektrik falan da yok oyunda. cities dden simcity den en çok ayrılan yönü bu olsa gerek. işte materyal toplayıp kasabayı kuruyoruz büyütüyoruz. eksikleri var, ama modlar kapatmış herşeyi. keşke harita için seçenek olsa, ben dağları tepeleri nehirleri sevmiyorum. dümdüz arazim olsa falan. belki modu vardır ben bulamadım. ama ucuz yani, en azından ucuzdu en son. oynanır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...