Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İş Konusu

Zealotone

Öne çıkan mesajlar

metalurji mühendisi bir arkadaş, izmirde çalıştı sonrasında almanyaya transfer oldu. doğma büyüme karşıyakalı. izmirde sonrasında böyle imkanlar çıkabiliryor. Sosyalik olayın güzel.

balıkesir net güzel değil. bandırma olsa bir nebze ama balıkesir ııh pek işe yarar bir yer değil.

Bunlar şehirler baz alınarak.
İş olarak başla balıkesire izmir olunca gider görüşür bir bakarsın ortama sonrasında karar verirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

3k ya da yaparım. 2 sene proje yöneticiliği ve e-ticaret yöneticiliği yaptım.
aynı zamanda grafik tasarımcılık ve post production'da moderate seviyede 3 senelik birikimin var.
1 seneye yakın işsizlik ve freelance takılıyorum. yaş 29. üniversiteye hazırlanıyorum arap dili edebiyatı hedefim çünkü 2. dil olarak arapça öğrenip daha bir adam olmaya niyetliyim.
araya da ibranice karıştırıp ajanlık yapma planlarım var.
Sosyal ağlarda paylaş

RamsesII said:

scorch said:

istanbul anadolu yakası yada beşiktaş civarından mümkünse metro ile ulaşılabilir bir iş bakıyorum

dizayn, yöneticilik vs. her türlü yola geliirim

minimum 4k talebim var

ilgilenenler pm atabilirler

sdfs...

iş konusu görünce cv bırakayım dedim.

aynı işi 3.800 e yaparım...

senin ağzını kırırım fiyat indirtme
Sosyal ağlarda paylaş

Zealotone said:

Bunlardan biri Balıkesir'de Best, Best Balıkesirin en büyük fabrikası belki de, Türkiye'de de transformatör üretiminde öncü bir firma.

1.
Best'de test mühendisi olarak çalışacam. Yani işin son kısmı, laboratuvarda trafoların teknik testleri ve sunumu. Çalışma ortamı nispeten temiz, üretim departmanı gibi toz duman değil yani. Biraz da firmanın müşteriye karşı yüzü gibiyiz.

Buraya tamamen kendi başarımım olarak girdim. Yani başvuru süreci, sonrasında ingilizce ve teknik mülakatlar vs. hepsini geçtim. En son genel müdür işe alım imzamı attı, şu anda personel işleri iş sözleşmemi hazırlıyor olması lazım. Ben daha bir şeye imza atmadım kendimi bağlayan. Sözleşme hazırlanınca çağıracaklar imzayı atıp işbaşı.

Tabi bu firmada çalışmam için Balıkesir'de ikamet etmem gerekiyor. BU hem iyi hem değil gibi. İzmir'de yaşadım uzun süre, gerçi Balıkesir'de büyük şehir ama yapabilir miyim diye soru işareti var aklımda. Pozitif olan kısmı ise Annem burada memur, ve temiz ev güzel yemekler :D

Ayrıca bu firmada müdürleriyle diyaloglarımızda kendileri de söyledi, hepsi 70+, 5-10 sene içerisinde ayrılacaklar. Departman içinde yükselme imkanım var, yani önüm açık. Firmanın maaş dışında sosyal yardımları da oldukça fazla, ikramiye olsun ayni yardımlar olsun.
.

Best'te çalışan bir arkadaşımın dediğini aynen yazıyorum ;
Bizim test müdürü çok sıkıntılı bir adam , temmuzdan beri 7 kişi ayrıldı , çoğu yeni giren çoçuklar. Şuan büyük fabrikada test yapacak adam kalmadı. Çok sağlam sinirleri varsa gelsin çalışsın. Balıkesire göre parası ve yan hakları güzel.. sinir hastası olma riski var bir tek..

Seçim sana kalmış.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
RamsesII said:

dana22 said:

balikesir.. artilari..nezih ortam ne oldugu hakkinda fikrin olmasi is yukselme imkanlar vs..konum stratejik atlar bursaya istanbula izmire gidersin aksiyon yasama yonunde sikintin olmaz..donuste de ev yemekleri seni bekler..anne yani artisi var..annen belli zaman sonra yaninda ister evladini..iyi gun var kotu gun var..

izmir fazla saymaya gerek yok da artilari? sayanora var mesela..ama is aliagada sanirim..yine kabaca focada kalacaksin izmire pek ugramazsin..sirket buyuk ama ..kan ve gozyasi vaadediyor sana..

balikesirin kizlari da fena degil..muyendis gelmis diye ziplarlar ustune..gor bak o 70 liklerin kizlari olsun torunlari olsun bir yerden sana cogacil bir kismet cikabilir..

balikesir diyorum..memur hayati iyidir..

balıkesirin kadınları ekseriyetle ortalama olarak güzeldir fakat kezosu boldur..

ne güzel la bu kafalar hahahah

2 haftada bir istanbul yapa yapa kamyoncuya doğru bir mutasyon geçirince niye izmire gitmedim, büyükşehirin taşına toprağına kurban oluyum diye gelir buraya yeni topic açarsın
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...