Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

18 Aralık 2015 BİM - Star Wars temalı ürünler

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Chastor said:

Ülkemizde bu kadar star wars hayranı varmı ya.50-60 yaşındaki teyzeler standı parçaladı kupalar kırıldı. Tam bir dram yaşandı sabahın 9 unda. Teyzelerin gözünde dark side ı gördüm.

yilbasina torunlara ucuz armagan telasidir o..yoksa bu yastan sonra onlarin gucle filan alakasi olmaz..
Sosyal ağlarda paylaş

2 tane bime gittim, ikisinde de yaşlı teyzeler ve ablalar foto çekip çekip bundan da alayım mı falan diyorlardı asdafasd

banyo havlusu var mıydı ben görmedim? baş havlusu yazan vardı işte el havlusu gibi, ben bi siyah bi beyaz aldım ( saldır kartalım) içinden ikişer tane çıktı içinden. tam spora giderken kullanmalık çok güzel. kupalardan aldım birer tane 1 tane de siyah yastık aldım arabada dursun işte . kırmızı yastık da güzeldi ama önümdeki abla saniye farkı ile kaptı sdsfds
Sosyal ağlarda paylaş

serjuhan said:

Ben de bir uğrayacağım.

Bir de incelemişler ürünleri ahah

[video]https://www.youtube.com/watch?v=2vtDVRtnbKU?feature=oembed" width="459">

bende diyorum bu herifi bi yerden gözüm ısırıyor.
burakmış lan bu, herif ne hale gelmiş, çocukluğumun level kahramaı.
oğlum yaşlanıyoz lan. hasktr be.
Sosyal ağlarda paylaş

burak akmenek mi..e abi adam evlendi coluk cocuga karisti vs..kolay degil ki onlarin hayati da..sen yazdiklarini okuyorsun eleman univ sinavinda ter dokuyor vs..oo burak diyorsun o sirada bilmem ne holding in bir yayininda teknik eleman olarak ise giriyor..sahane yazmis diyorsun o sirada sevgilisini durakta bekliyor filan..o da insan..hepimiz gibi fani bir hayat yasiyor..
Sosyal ağlarda paylaş

BEn de sabah işten önce gideyim alayım her üründen dedim, önümde 4 teyze açılmasını ekliyor BİM in, Dedim bunların ne işi var, bir de teyzeler diye yol verdim hepsine ki birinden laf yedim hanımlara yol verseydin bari diye, teyze 1 metre önümdeydi bunu dediğinde. O şaşkınlıktan yararlanarak fırladı hepsi, en büyük rakip olarak beni görmüşler demek, ben kapıdan standa gelene kadar o teyzeler talan etti ortalığı. Boy avantajımı kullanarak üstten bir kupa, bir defter bir de beyaz tshirt çekebildim, hızımı kullanarak ad son siyah yastığı kaptım, force kullanmaya gerek kalmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

Peregrin said:

emekli aktivitesi abi bim'lerden urun toparlamak. biriktiriyolar mi nedir

abi evde 20 ye yakın diş fırçası var
her indirim de alıyorlar evdekiler çok ilginç düşüncelere sahip oluyorlar yaşlanınca

abi yalnız o alzheimer ve demans 101 gibi bir örnek şimdilik göree mantıklı şeyleri topluyorlar yarın öbür gün çöp toplamaya başlarlar

bizde var bir tane, belediye gelse çöp ev diye temzileyecek her şeyi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...