Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

invalid EU key sahipleri

raistlinthewiz

Öne çıkan mesajlar

Bende gönderdikleri maili tekrar replay ettim. Bakalım bekliyoruz. Saçma sapan nedenlerden oyalıyorlar bakalım neler olacak. Arkadaşlar sizden ricam. Olaki herhangi birinizin sorunu çözülürse bunu buraya yazın. Tabi hangi işlemleri yaptığınızıda.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben en son mailimde yazmayı unuttum, eğer şu "We are very sorry.." ile başlayan maili alıp, daha reply etmediyseniz, US serverında Auth. Key'inizin çalıştığını (Auth. Key sayfasını geçtiğinizi ama acc. yaratmadığınızı) yani herhangi bir korsan durum olmadığını da eklerseniz, zannedersem dikkatlerini çekecektir.[signature][hline]Fear Me..
Sosyal ağlarda paylaş

Yaptıkları en büyük hata bence, bunun bir "Beta" olduğunu unutmaları oldu.

Insamlara bu "Beta"ya katılmaları için özel kampanyalar yapıldı, US Auth. Key sahiplerine katılma hakkı verildi.
Saçmalık.

Zaten bence olay baştan koptu. US'te bu oyunun Closed Betaları, Stress Testleri, Final ve Open Beta'sı yapıldı, sonra oyun Retail olarak piyasaya çıktı.. Peki şimdi neyi test ediyorlar?
Bana şööle geldi :)
"Amerikalılar beceriksiz, onlar bilmem kaç ay test ettiler ama, düzgün hiçbir şey bulamadılar, bir de siz test edin bakalım ne olacak?"

Bu bir "Beta" ise, bırak testerlar çalışsın, yapsın etsin, sonra bizde paşa paşa Retailde oynayalım.

Garip...[signature][hline]Fear Me..
Sosyal ağlarda paylaş

http://forums-en.wow-europe.com/thread.aspx?fn=wow-tech-support-en&t=6588&p=1#post6588
su topici okuyun techleadın kilitleme sebebine bakın.Adam 20 dkda sorun çözülmez sizi 1 hafta daha süründürcez dior resmen.[signature][hline]Işığa ulaşmak için bazen zifiri karanlıktan geçmek gerekir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Korgan, 19 Ocak 2005 00:06 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar herhangi bir gelişme varmıdır?

Benim mail gelmesi için daha çok refresh psikopatlıgı yapmam, ingilizcemin advance düzeyine ulasmasını harici bir gelişme yok.:)[signature][hline]Işığa ulaşmak için bazen zifiri karanlıktan geçmek gerekir.
Sosyal ağlarda paylaş

Hala mı bekliyorsunuz :([signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise
Xaer_Aloneheart, 18 Ocak 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
adam okulda yemek yerken Dela'ya nefretle bakıyo. madalyası var diye.. böyle bi adam işte..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dwight, 19 Ocak 2005 00:11 tarihinde demiş ki:
said:
Korgan, 19 Ocak 2005 00:06 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar herhangi bir gelişme varmıdır?

Benim mail gelmesi için daha çok refresh psikopatlıgı yapmam, ingilizcemin advance düzeyine ulasmasını harici bir gelişme yok.:)

Bu arkadaşı yakından tanıyorum kendisinin Lisa hanımla değişik(!) münasebetleri olacaktır kısa zaman içerisinde...[signature][hline]Ey Türk

Yukarıda gök çökmedikçe
Aşağıda yağız yer delinmedikçe
Senin İl`ini, Töreni
Kim bozabilir?

BİLGE KAĞAN
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Warri, 19 Ocak 2005 17:07 tarihinde demiş ki:

Bu arkadaşı yakından tanıyorum kendisinin Lisa hanımla değişik(!) münasebetleri olacaktır kısa zaman içerisinde...

Özel hayatım beni ilgilendirir kanka :)
Zaten lisacığım söz verdi accı en kısa zamanda acıcak sonra berbaer wow oynıcaz ve ilk önce hayatımızı wowda birleştircez:P[signature][hline]Işığa ulaşmak için bazen zifiri karanlıktan geçmek gerekir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dwight, 19 Ocak 2005 18:06 tarihinde demiş ki:
said:
Warri, 19 Ocak 2005 17:07 tarihinde demiş ki:

Bu arkadaşı yakından tanıyorum kendisinin Lisa hanımla değişik(!) münasebetleri olacaktır kısa zaman içerisinde...

Özel hayatım beni ilgilendirir kanka :)
Zaten lisacığım söz verdi accı en kısa zamanda acıcak sonra berbaer wow oynıcaz ve ilk önce hayatımızı wowda birleştircez:P

LoL :) bakalım benim elime bu günlerde bir mucize olur da key geçerse ben de buranın demir başlarından mı olacağım görürüz.[signature][hline]Ey Türk

Yukarıda gök çökmedikçe
Aşağıda yağız yer delinmedikçe
Senin İl`ini, Töreni
Kim bozabilir?

BİLGE KAĞAN
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gangren, 19 Ocak 2005 17:05 tarihinde demiş ki:
Transfer forumunu yeniden doldurmamız gerekmiyor, adamlara mail aracılığıyla ulaşmamız lazım.
"We are very sorry.." ile başlayan maile cevap gönderip, Blizzard'dan 3. bir mail alan var mı acaba?

aynı sıkıntılarıda bende yasadım. bırak 3 bende 20'den fazla mail attım en az 7-8 konusma oldu aramızda cozmedıler. bende gittim eu-transfer formunu yenıden doldurdum o sekilde cozuldu[signature][hline]Da Site
Da Blog
Ölmeyi bayılmak mı zannediyorsunuz siz Alliance?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...