Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Trafikte 3 kişi bana saldırıyordu

atesbenicagiriyo

Öne çıkan mesajlar

olm manyakmısınız, önüne gelene silah veriyorlar. bırakın atarı gideri, ucuz mu o kadar hayatınız.

bizim şirkette eskiden çalışan bir abimiz vardı, sonradan oğullarıyla kendi işini kurmuştu. 3 oğlu var bunun, küçük oğlan bigün kendi mahallelerinde ara sokakta, selektör yüzünden kavga ediyo arkadaki arabayla, abileri de oralarda olayı duyup geliyo, bi güzel ağzını burnunu kırıyolar diğer arabada ki iki tipin.

elemanlar yediremiyo, backup çağırıyo sonra.

büyük abinin sırtına boydan boya dikiş atıldı, ortancanın kollar yine keza kan revan içinde. babaları duyup koşup geliyo, sokak ortasında gögsüne 2 tane saplayıp öldürdüler. hatta annesinin eline filan da dikiş atıldı, o kadar gözleri dönmüş.

bu kadar riske atmayın hayatınızı.

haber özet geçmiş olayı;

http://www.zaman.com.tr/gundem_yol-tartismasi-cinayetle-sonuclandi-1-olu-3-yarali_322004.html
Sosyal ağlarda paylaş

sabah kalktım 220 km yol yaptım geldim, yine adamı çıldırtacak 5-10 tane olayla karşı karşıya geldim ama en fenası yine evime 200 metre kalmışken oldu artık bitti derken. ayyaş kılıklı bir tane motorcu 2 şeritli yolda en sağdan en sola fırladı adeta kamyonetin arkasından ve ben ondan sıyırmak için orta refüje iyice yapışıp gazı kökledim. sabır deyip durdum ışıklarda bu sefer yine tam yeşil yanınca yanımdaki araçla aramızdan geçmiş önüme girmeye çalıştı aniden ben kalkarken, bu sefer sıkıştırdım artık abandım kornaya açtım camı artık napıyorsun lan diye abi görmüyor musun adam beni sıkıştırıyor yaa yaptı sonra döndü ötekine el kol yaptı sonra ileride yol ayrımında ters şeride girip karşıdan karşıya sağına bakmadan geçen (tek şerit yol) küçük bir çocuğu sıyırarak sokağa girdi gitti. patlama noktaları çok fena hem kavga etmekten falan anlamam ama bağırmadan da olmuyor. yine de pişman oldum adam zaten psikopat tipliydi sanane lan lavuk dese inmeye kalksa motordan aynı senin yaptığın gibi giderdim herhalde camları kapayıp :D

tl;dr yapmamak lazım abi böyle şeyler, sen ben düzeltemeyiz böyle insanları.
Sosyal ağlarda paylaş

atesbenicagiriyo said:

bu arabanın icinde gömülmüs gibi yani atarlanamaz diye düşündüm veya benim arac x1 oldugundan ben yüksekte oldugumun farkında degilim, bu 'kadın var arabada, nasıl laf edersin' diye başladı, ne bileyim arabadakilerin 3 erkek 1 kız oldugunu, bunların 3ü indi benim 2 cam acıktı hemen kapattım 1 adama 3 kişi dalacaklar, camı kırmaya kalkısacak gibi oldular, şansımdan yeşil ışık yandı bunlar takip edemeden armada tarafına döndüm ama o göbekten gelen aracların oldugu taraftan hızlıca geçtim, doğrusu kendime güvendigim icin teke tek olsa inerdim ama 3 kişi gelip ne yapmamı bekliyorlardı

Abi bu ülkede trafikte atar yapmayacaksın.

Benzer bi olay tem bduzu kavşağında başıma geldi adamları solladım korna basarak. Herifler bir rage sardı beni yoldan çıkartmaya falan çalıştılar, resmen 1-2 dakika boyunca amerikan filmi gibi kovalamaca yaşadım önüme geçip frene asılmalar yandan gelip şarampole doğru sürüklemek için üzerime direksiyon kırmalar falan.

Bi kerede 2v1 sokakta öncelik hakkı muhabbetinden dayak yedim bi daha da yolda öleni görsem durmam sattım zaten arabayı metrogo go
Sosyal ağlarda paylaş

haha scorch benzeri başıma geldi arabayı ilk aldığım zamanlarda, önümde iki godaman kılıklı minik land roverlı amca önleri bomboş muhabbet ediyorlar e-5te en solda, sinyale bakmıyor kornaya bakmıyor yav ilerlemiyorlar arkada kuyruk oldu geçemiyorum da bir türlü sağından, en son fırsat buldum geçtim sağa tam bunların yanındayken kornaya basıp el kol yaptım napıyorsunuz gibilerinden ulan amcalar bi sinirlendi, çek çek sağa gel yapıyo arkama yapıştı ben sağa sinyal verdim geçer gibi yaptım baktım bu hemen geçti ben gaza basıp kaçtım sonra, tersten sıçtım ulan adamlar fiyakalı tiplerdi artık kimseler. burdan selamlar ellerinden öperim.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de çok atarlanıyordum eskiden ama bitti çok şükür o hallerim. şimdi yanımdakini, geleceğimi falan düşünüyorum. en fazla kornaya basıp gidiyorum. bunlarla uğraşılmaz abi. yani akp ye %49 oy veren bir halktan bahsediyoruz.

adaletin durumu zaten belli, arkadaşa bıçakla girişti çocuk. sokamadı ama kesti bir kaç yerini. 2-3 yıldır davası devam ediyor, adamın o süre içinde çocuğu oldu düşün. bir şey de olmayacak o kadar görgü tanığı vs.

bir de yani çoğumuz okumuş etmiş insanlarız, öyle alayım sokayım bıçağı kafasında olanımız yoktur sanırım. bu virüslülerin kaybedecek bir şeyi de yok sanırım, adamın umrunda değil.

çok inerdim arabadan, kestim arıtk. kafma bile takmıyorum. içimden tüm ailesine güzel giydiriyorum rahatlıyorum resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Curunir said:

kizin yaninda soylemissin gururuna dokunmus bide reis ya aga ya 3 e 1 dalarlar

ne cabuk unuttunuz istiklalde 3 e 1 dalarlarken adam 3unu dovuyor 3 kisi den 2si bicak cekip adami olduruyorlar
http://m.hurriyet.com.tr/istiklal-caddesinde-omuz-atma-cinayeti-29580821

said:
Gitgide büyüyen tartışma bir anda kavgaya dönüştü. Kavga sırasında bıçağını çıkaran bir zanlı, Kaya'yı defalarca bıçakladı.

Sonra da "beni öldürmekle tehdit etti, çok korktum, ne yaptığımı hatırlamıyorum" falan demiştir üstüne iyi hal, nefsi müdafa falan derken 5 sene yatar çıkar. zaten bu tarz herifler için hapse girmek çevre oluşturmanın ilk adımı. sonra iyice pis işlere bulaşır.
Sosyal ağlarda paylaş

siteden bu haberi getirdim size de (20 temmuzmuş)

İstiklal Caddesi’nde silahlı kavga: 5 yaralı

http://www.hurriyet.com.tr/istiklal-caddesi-nde-silahli-kavga-5-yarali-29588499?_sgm_campaign=scn_a004850058058000&_sgm_source=29588499&_sgm_action=Click-Dynamic

Kavgadan sakınsan bile başkalarının kavgası yüzünden ölme ihtimalin var yani. kavga civarından geçen turist bacağından yaralanmış
Sosyal ağlarda paylaş

Hümanizm diye diye böyle hayvanları başımızın tepesine çıkardınız şimdi her barzoluklarını hak görüyorlar kendilerine.

Sen laftan anlamayacak kıt hayvanı artık zekanın öne çıktığı doğal seleksiyonda boğmayıp beslersen o da koşulları kendine yontmak için fiziksel güce dayalı doğal seleksiyon ortamı oluşturur, sana dadanır böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

nedir abi peki onlardan farklı olmak?

polise mi gideceksin? güldürme.
kenara çekip laf mı anlatacaksın? bu ülkede seçmene laf anlatmaktan daha imkansız bi olay.
tatlı dilde mi uyaracaksın? (???)

ben rewendor'a katılıyorum. bu şerefsizler doğal seleksiyondan başka yol bırakmıyor. onlardan farklı olmak anca gelişmiş ülkelerde söz konusu olabilir. bu herifler döve döve kafalarına vura vura adam etmekten başka yol yok. belki bi daha yaptığında son yediği yumruğunu acısını hatırlar da çekinir tekrarlamaya.
Sosyal ağlarda paylaş

Saat 4-5 gibi Şişli'den Taksim'e giden bir yerde oldu bana 7-8 sene önce falan. Haplanmış bir taksiciydi sanırım, 3-4 arkadaş taksisinde takılıyorlar. Kırmızı ışıkta yanımda durdu, camı indirdi, ben de yol soracak sandım, birşeyler demeye başladı kendi kendine, sonra yeşil yanınca öne geçip yolu kesti. Biraz geri aldım, takip etmezler diye, arabaya doğru koşmaya başlayınca, bende üzerlerine sürdüm, bir tanesine yandan vurup, yere düşürüp, ( tam orada U yapma yeri vardı ) karşı şeride geçip uzaklaştım.
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

onlardan çok farklı değilsin

Hayır, sadece gerçekçiyim. Herkese sevgi pıtırcıklığı yapan romantiklerden değilim, biraz daha mantık kullanarak yaklaşıyorum konuya. Herkesin kendini geliştirmesi için eğitim fırsatı sunmak ayrı (bunu yapmayan da kendi bilir), ama bunu yapmayan insana "zaten kaybedecek bir şeyim yok" rahatlığıyla başkasını bıçakla tabancayla öldürebilme rahatlığını sağlamak ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

dasBock said:

nedir abi peki onlardan farklı olmak?

polise mi gideceksin? güldürme.
kenara çekip laf mı anlatacaksın? bu ülkede seçmene laf anlatmaktan daha imkansız bi olay.
tatlı dilde mi uyaracaksın? (???)

ben rewendor'a katılıyorum. bu şerefsizler doğal seleksiyondan başka yol bırakmıyor. onlardan farklı olmak anca gelişmiş ülkelerde söz konusu olabilir. bu herifler döve döve kafalarına vura vura adam etmekten başka yol yok. belki bi daha yaptığında son yediği yumruğunu acısını hatırlar da çekinir tekrarlamaya.

Benim kastettiğim çıkıp adamı dövmek değil bu arada. Yoksa sen cüssene güvenir adamı dövmeye inersin, adam bıçak çeker. Sen sopayla inersin, adam pompalıyı ateşler. O yüzden fiziksel/zeka ayrımı yaptım.

Bu barzoya baştan trafiğe çıkma şansı vermeyeceksin. Ehliyet için bu ayıların geçemeyeceği psikolojik sınav sistemi koyacaksın. Geçene kadar zaten o barzoluğu üzerinden atacak kadar eğitim almış olacak. Ha, sonradan yine mi bozuldu, çat alacaksın ehliyeti elinden süresiz olarak. Hollanda'da bir arkadaşım sırf direksiyon sınavında geçiş üstünlüğü kendisindeyken yol vermemesi gerekirken bisikletliye yol verdi diye sınavdan kaldı, bir daha girdi. Çok uç örnek ama en ufak detayına kadar baktıklarının göstergesi.

Bu tarz adamların sorun çıkartabileceği, tehlike yaratabileceği, başka bir insana zarar verebileceği herhangi bir sosyal ortamda yer almasını engellemek gerekiyor. Trafik mi söz konusu? Yontulana kadar ehliyeti olmayacak, bir şekilde olduysa da elinden alınacak. En basit örnek. Eğer adamın işi gereği ehliyeti olması gerekiyorsa geçmiş olsun, başka iş bakacak artık. Yoksa bu sebeple hoşgörülen sayısız taksici var mesela, polisin gözünün içine baka baka kural ihlali yapıyor adam rahatlıkla. Hoşgörmeyeceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

O yüz senede falan olmaz Türkiyede. Sadece muhafazakarlıktan da öte bir şey bu çok değişik şeylerin karışımı ama bence başta toplumsal bir ego sorunu var. Dogunun ahlak kurallarına ve yaşam standartlarına tabiyken batının rahatlığı ve yaşam standartlarına bu kadar tanıklık eden ve özenen bir toplumun çıldırması mıdır bir tarafının şişmesi midir nedir bilemedim. Cinsel stres sonucu ortaya çıkan bir kendini gösterme, fiziksel olarak baskın olma çabası mı diyeyim onu da bilemedim.

Ya da belki sadece genetik olarak agresyona yatkınız bu da tabi neden teknoloji gelişene kadar bizim coğrafyamızdaki toplumların başarılı olduğunu açıklayabilir sdf şimdi ise tek işlevi sokakta pıçak çekme.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok çözülemeyecek bir şey değil, genel itibariyle toplumsal olarak yerleşmiş bir eziklik ve yetememezlik psikolojisinin ve bunun getirisi olan agresiflik, kıskançlık, kendini kanıtlama çabası ve bu çabaya bağlı ego patlamasının dışavurumu. Bireysel olarak da yanlış yetiştirilmiş insanlarda gözüküyor aynı durum, toplum karakteristiği olarak da yerleşmiş durumda.
Sosyal ağlarda paylaş

atesbenicagiriyo said:

Spordan çıktım Next level avm nin önünden giderken audi a3 önümden gidiyor orta şeritteyiz, bu adam balgat-bahcelievler dönüsüne kadar önüme sinyal vermeden makas atar gibi geçe geçe gidiyordu, bu orta şeritten sağ tarafa yani önüme gene geldi ben uzunları yaktım 5-10 sn sonra kapattım, bu pencereyi acıp bana baktı ne var gibisinden, sonra soluna geçip şöyle dedim 'şu soktugumun sinyalini neden yapmıslar he?' diye sordum

bu arabanın icinde gömülmüs gibi yani atarlanamaz diye düşündüm veya benim arac x1 oldugundan ben yüksekte oldugumun farkında degilim, bu 'kadın var arabada, nasıl laf edersin' diye başladı, ne bileyim arabadakilerin 3 erkek 1 kız oldugunu, bunların 3ü indi benim 2 cam acıktı hemen kapattım 1 adama 3 kişi dalacaklar, camı kırmaya kalkısacak gibi oldular, şansımdan yeşil ışık yandı bunlar takip edemeden armada tarafına döndüm ama o göbekten gelen aracların oldugu taraftan hızlıca geçtim, doğrusu kendime güvendigim icin teke tek olsa inerdim ama 3 kişi gelip ne yapmamı bekliyorlardı

en doğrusunu yapmışsın.
geçmiş olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...