Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Antony Bourdain: Parts Unknown Istanbul

Xaero

Öne çıkan mesajlar

iyide adamın yahudiliğiyle ne alakası var mevzunun ? niye ırkçılık yapıyorsunki ?

sana hitap etmemiş , no reservations izlemedin belkide,daha çok yeme içmeyle alakası olan programı o,

cnn'de sonradan yaptığı parts unkown zaten baya ideolojik,güncelle,siyasetle alakalı bir program,tarzın olmayabilir,ama kike ne alaka ?
Sosyal ağlarda paylaş

öyle oldugu için söylüyorum, nepotismle geldi nereye geldiyse.
bunu bi araç olarak kullanırken sorun yokta ben söyleyincemi problem oluyor
fetoculara da söylendik aynısı burda
yıllarca birileriyle aynı politik zeminde yürüdü, 2 henry kessingera
salladı bi döndü filistinlilere niye eziyet ediyosunuz dedi 3 günde kim varsa arkasını döndü geldigi piyasada.

şu cizelgede depresyona düştüyse aşırı normal buluyorum, kurdugu bütün hayat tepetaklak olcaktı bir kaç yıl içerisinde yada tükürdügünü yalıycak uslu cocuk olcaktı.
Sosyal ağlarda paylaş

başa döneyim o zaman

mümkünse 4chan seviyesindeki incilerinizi, 4chan'e saklayın abi

bördın hakkında sabahlara kadar mal, salak yahut liboş olduğunu konuşun saydırın ağzına sıçın,ama yahudiliğine dem vurup , ne alaka denince

yauv sende argo bilmiyon he

diye çıkış yapmak,bizzat kendi seviyesizliğinizi ortaya döküyor,başka bişi değil

böyle edgy bebe tier yorumlar okumak istediğimde zaten twitterda yahut int'te pol'da okuyorum

paticik 1 tık daha rafine olsa olmaz mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

Daesu said:

hiç sevmezdim klasik lefty kikelardan biriydi

https://www.youtube.com/watch?v=7eJqXEoUU3U

Ahahahah bunu görmemiştim ya bu kadar da bariz yaptığını düşünmüyordum hiç. Yani dogmeat adam sırf senin meslektaşın ve karizmatik falan diye "tüm insanların ten rengi aynı olsa dünyanın tüm sorunları da çözülür" yüzelselliğini görmezden mi geleceksin? Yok forçan muhabbetlerinizi alın gidin biz gıravatla foruma geliyoruz bilmemne, dümbeleğin biri işte dile getirmeyelim mi bunu?

Bide gerçekten SJW argümanlarının tepe noktasını yapmış lel, eşit renkle "sosyal" adaleti sağlıyor ama gelir dağılımından kaynak paylaşımından eser yok, herkesin rengi aynı olsun yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...