Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yurt internetinin engelini aşmak

Quintessence

Öne çıkan mesajlar

Merhaba herkese :D

Hangi yurt olduğunu yazmayım ama izmir de okula bağlı bir yurtun internetinde league of legends ya da herhangi bir online oyun oynanmıyor

Vpn programıyla girmeyi denedim o zaman sıkıntı olmuyor ama vpn programları çok pahalı zaten kullandığımın da 3 gün trial'i bitince giremedim bir daha oyuna.

Bunu dns vesaire gibi bir şeyle aşmanın bir yolu var mı ki?
Sosyal ağlarda paylaş

VPN öyle pahalı birşey değil. Sen ucuzunu bulamamışsın :D

Tunnelbear'ın Türkiyeye kampanyası var. Yıllık paketi 20$.
Başka VPN'lerinde kampanyaları var. Geçen unlimited VPN ömür boyu üyelik 25$ gibi bir fiyattı.

En olmadı GERGE'nin VPN tutorial'ı var. Yıllık 3$'mı öyle birşey ama kurmak için biraz uğraşman lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Quintessence said:

Merhaba herkese :D

Hangi yurt olduğunu yazmayım ama izmir de okula bağlı bir yurtun internetinde league of legends ya da herhangi bir online oyun oynanmıyor

Vpn programıyla girmeyi denedim o zaman sıkıntı olmuyor ama vpn programları çok pahalı zaten kullandığımın da 3 gün trial'i bitince giremedim bir daha oyuna.

Bunu dns vesaire gibi bir şeyle aşmanın bir yolu var mı ki?

deu yurdu mu, ekonomi mi ?çok pahalı dediğine göre ekonomi değildir.kesin deu'nun yurdundasın.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun için istiyorsan sana Türkiye lokasyonlu bir VPN lazım

Benim TÜrkiye Lokasyonlu VPN paketlerim pahalı kurumsal vpn onlar.

Ama avrupadan istersen Aylık 5 TL ye 3 arkadaşınla beraber VPNle bağlanmanı sağlarım ;)

Ha birde o yurtlarda genelde her VPN bağlanmaz SSTP ihtiyacın var YADA OpenVPN 443 portundan
Sosyal ağlarda paylaş

Valvyn said:

Bu yurtlardaki interneti kisitlama olayi nedir ya parasi neyse veriyoruz neyi kisitliyonuz alin 1000mb de herkez isine baksin

sene 1999. universitede her odada ethernet cikisi var sozde ama tum yurtlar 512 kbit lik (kbit dogru okudunuz) tek cikisi paylasiyorduk. dialup i ararsin. o derece. hey gidi gunler. mezun olurken 1 megabite cikmis miydi acaba? emin olamadim simdi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...