Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars Show TV 'de

b1vRiP

Öne çıkan mesajlar

eh hem bende çıkmıyor hem de istanbul'dayken digiturk'te seyretmiştim, size iyi seyirler..

bir de yazsaymışsın vaktini izleyecekler için..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

ne zmn , hangi gün :) çok heyecanlandım :D[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya biri gün ve saat yazsın...[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

türkiye dublaj konusunde dünyanın en iyisiymiş kime göre neye göre bilmem ama bi tv programında bu konuyla ilgili kanıtlarda verilmişti... star wars 4 5 6 nın digiturk sinema kanallarındaki seslendirmesi gayet iyiydi aynısını kullanırlar .. digiturk show tv yle kanka seslendirmede farklılık olacağını zannetmiyorum[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Show TV'de film izlenmez.
İzlenmemeli. Sakın.
Adamlar alttan pop-up reklam çıkartıyor, ekranın yarısını kaplıyor.
Bir de bu reklam sırasında ekran kararıyor. Yani filmi göremiyorsun, reklamı görebiliyorsun sadece.
Ayrıca 20 dakikada bir 10 dakikalık reklam koyarlar araya.
Film izlerken eziyet çekersin.

Kanal D de berbat. LotR gibi birkaç film izlemiştim. Adamlar filmde karartma yapıyor, tüm filmi karanlık karanlık izliyorsun. Ondan sonra tövbe ettim Kanal D'de filmleri izlememeye.

Filmleri açıyorsun, görüntü bulanık, ses boğucu, filmi izlerken hiçbirşey anlamıyorsun öyle bakıyorsun sadece.

TV'de film, "işte koyun gitsin" anlayışından kurtulmadığı sürece, eski kaliteli "Parliament Cinema Club" günlerine dönmediği sürece, izlenmez yani kendinize yazık edersiniz.

En iyisi bence Cnbc-e
keşke Star Wars'u Cnbc-e verseymiş,
geçen Lock, Stock And Two Smocking Barrels izledim süper zevkliydi. Gerek ses kalitesi olsun, gerek görüntü kalitesi olsun, sanki DVD izliyormuşum gibiydi. İngilizce ses, Türkçe altyazı da buna dahil :)
Hatta Reklamlar da kısaydı çok az reklam koydular :) Tadından yenmedi.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

ben tam onlar göstermeden bir ay önce indirmiştim : ).
Bonec'e katılmamak elde degi cnbc-e;oturup "gelinimle sevişir misin" programları yayınlayan sorna da pişkin pişkin halk bunu istiyor diyen insanlara; insan olmayı öğreten bir yer. Kafadan dublajsız politakası ile gönlümü çelmiş, beni her al pacino filminde hüzüne boğulmaktan kurtarmış bir kanaldır.[signature][hline]Berk, 17 Ocak 2005 01:54 tarihinde demiş ki:
mimarlık2.sınıf adam tasarımdan ne anla diyorum sadece...

haklıdır anlamam.

http://golge-i-khan.deviantart.com/gallery/
Sosyal ağlarda paylaş

TRT'nin her türlü seslendirmesi harika zaten.
Godfather falan da çok güzeldi.[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise
Xaer_Aloneheart, 18 Ocak 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
adam okulda yemek yerken Dela'ya nefretle bakıyo. madalyası var diye.. böyle bi adam işte..
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar dublajda gerçekten çok iyiyiz.Azerbeycan kanallarını açtıgınzda aradakı farkı hemen anlıyacaksınız.Fılmlerden bir kaç sahne çıkarılır veya çıkartılmak zorunda kalınır(rtük).Filmin bütünlüğünü bozmadığı sürece sorun yok ..
Rekalam konusuna gelince;
Show tv ve bir çok ozel kanal resmen aglatıyordu ama kanal d bu son yayınladıgı 2-3 filmdede en fazla 3 reklam koydu buda 40 dakkada 1 e denk gelıyor.Buda bizim arada ihtiyaç molası veya mmısır patlatıcak zamanımız oldugunu bırazcıkda kanalın reklam paralarını almasını görmemiz olucaktır.
Fakat bunu show tv çok abartıyor gerçekten.Lod da ben izlememiştim kanald yi sinirim bozulmuştu..
Sosyal ağlarda paylaş

Gölgeye katılıyorum, TGRT deki Godfather dublajı bir rezalet fakat TRT deki godfather bir harika neden derseniz adamlar filme okadr sadık kalmişki italyanca geçen konuşmalarda dublaj değilde türkçe alt yazı olarak geçmişler çünkü orjinalindede ingliizce alt yazı oluyor onu kapatip türkçe yazmışlar yani ilk defa hayran kalmiştim.İlle Dublaj diye herşeyi kırpmaya gerek yok.[signature][hline]I Love Liv Tyler | IP Adresim Ne ? | BedaXa |
Matrix Code System
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...