Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Orjinal Microsoft Keyler

Editor

Öne çıkan mesajlar

Editor said:

scorch said:

Editor said:

Yeni Revize Fiyatlar

Office 2016 Professional Plus - 55TL -Sınırlı sayıda

şundan 2 tane 100TL versene :D

paypal maypal var mı hemen halledelim

Yahu fazla bişi koymuyorum zaten üstüne abartmayın :P

alıyormusun geldi yeni stoklar

Tabii ki sen banka manka söyle önce
Sosyal ağlarda paylaş

Editor said:

so ? niye buraya yazma ihtiyacı duydun ? hem yalan o şirkete filan 9$ tabi haha madem şirkete Fatura göster asflkjasfl ... bırakın bu yalan dolanları

microsoft senin gibi freelancer calısanlara böyle kıyak yapmadıgı için içerlenip saçmalıyosun belli

sonra diyosun ki, gel linkleri suratıma suratıma çarp

http://imgur.com/a/vGqFr

yükleme bitince calısan programı ve aktivasyonlu halini de gösteririm

edit: nası girdin lan oraya, photoshop diyosan da

http://www.microsofthup.com/hupemea1/home.aspx?country_id=TR&culture=tr-TR

gir burdan şahsi program kodunla beraber, mağazadan al 9 dolarese
Sosyal ağlarda paylaş

Bi onceki sayfada konustuk onu bi yazmadan okusaydin once...

Ayrica dogru demisim sirkete filan degil o sirket calisanlari icin ayirilan bir tane lisans sadece
Tabi sirket o kullanima sahipse lisanslari varsa... Ha bana sorarsan bedava vermesi gerek calisan adama.

9dolara aliyorsun ama sirkete baglisin ayrildinmi sirketten o key hakkida geri alinio

Ha ben zaten guzel bir uygulama oldugunu dile de gedirmistim zaten onceki sayfada

Last: sirket sayesinde bir programla key aldim 9 dolara demek baska bisi sirkete 9dolara lisans aldik demek baska bisi zaten o keyi sirkette kullanamazsin yasak kisisel bilgisayarin icin o
Sosyal ağlarda paylaş

2016-03 Yeni Revize Fiyatlar

Windows:
Windows 10 Education - 50TL
Windows 10 Home - 35TL
Windows 10 Pro - 45TL
Windows 10 Enterprise - 50TL

Windows 8 Standard/Pro/Enterprise - 30TL
Windows 8.1 Standard/Pro/Enterprise - 35 TL

Office:
Office for Mac 2011: Home and Business - 50TL
Office 2013 Professional Plus - 45TL
Office for Mac 2016: Home and Business -55TL -Sınırlı sayıda
Office 365 Windows veya Mac - Yıllık 90TL

Tüm Office ürünleri Retail dir yani 3 defa Aktivasyon hakkınız vardır... PC aynı kaldığı sürece ömürboyu aktivasyon yapabilirsiniz.

Windowslar Retail ve MAK Olarak 2 Version elimde var; Retail aynı office de ki kurallar geçerlidir, MAK ise 10+ Aktivasyona izin vermektedir. Mak istemeniz halinde fiyata +10TL eklenecektir
Sosyal ağlarda paylaş

Editor said:

Bi onceki sayfada konustuk onu bi yazmadan okusaydin once...

Ayrica dogru demisim sirkete filan degil o sirket calisanlari icin ayirilan bir tane lisans sadece
Tabi sirket o kullanima sahipse lisanslari varsa... Ha bana sorarsan bedava vermesi gerek calisan adama.

9dolara aliyorsun ama sirkete baglisin ayrildinmi sirketten o key hakkida geri alinio

Ha ben zaten guzel bir uygulama oldugunu dile de gedirmistim zaten onceki sayfada

Last: sirket sayesinde bir programla key aldim 9 dolara demek baska bisi sirkete 9dolara lisans aldik demek baska bisi zaten o keyi sirkette kullanamazsin yasak kisisel bilgisayarin icin o

abi haklı olduğun noktalar var onlara değinmeye gerek yok da,

şimdi ben kurumsal bir firmadayım, aldım programı dediğim gibi. bana bir key geldi. firmadan ayrılsam program silinmiyor zira sadece key kurumsal mailine geliyor. sonrasında programı istersen git pederin bilgisayara kur fark etmiyor yani =)
Sosyal ağlarda paylaş

2016-03 Yeni Revize Fiyatlar

Windows:
Windows 10 Education - 50TL
Windows 10 Home - 35TL
Windows 10 Pro - 45TL
Windows 10 Enterprise - 50TL

Windows 8 Standard/Pro/Enterprise - 30TL
Windows 8.1 Standard/Pro/Enterprise - 35 TL

Office:
Office for Mac 2011: Home and Business - 50TL
Office 2013 Professional Plus - 45TL
Office for Mac 2016: Home and Business -55TL -Sınırlı sayıda
Office 365 Windows veya Mac - Yıllık 90TL

Tüm Office ürünleri Retail dir yani 3 defa Aktivasyon hakkınız vardır... PC aynı kaldığı sürece ömürboyu aktivasyon yapabilirsiniz.

Windowslar Retail ve MAK Olarak 2 Version elimde var; Retail aynı office de ki kurallar geçerlidir, MAK ise 10+ Aktivasyona izin vermektedir. Mak istemeniz halinde fiyata +10TL eklenecektir
Sosyal ağlarda paylaş

yok offislerde geçerli değil MAK key malesef.

Ofisler tek makinalık Retailleri OEM gibi çalışıyor.
Maximum 3 kere Activasyon yapabiliyorsun yani ram filan değiştirirsen.

Onun dışında aynı makinaya 100kere yükle format at farketmez ömürboyu kullanırsın ;)

Ama Lisans Yedeklemeyi gösteriyorum. Böylelikle zaten onunu kullanırsan aktivasyon harcamış olmuyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanki win10 var bende home EDİYŞIN. Paslasana beleşe şu öğrenci kankine ya. :( Aktif etmekle uğraşmıyorum bak o derece dürüstüm. Itunesdan album alırım Steamden oyun alırım hger zaman oricinali desteklerim bunu da sayende destekleyelim hı? Bak öteki tarafa hazırlık sevap kazanırsın işte :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...