Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Orjinal Microsoft Keyler

Editor

Öne çıkan mesajlar

İşte o çok zor hepsini tek tek alman gerekecek 90TL x 7 gibi bir rakam ödemelisin. Tek office alınca sadece logosunu görebiliyorsun. Yaş kaç allah aşkına ömründe hiç mi word kullanmadın ya da google diye bir şey kuruldu 15 Eylül 1997 tarihinde baya faydalı bir site bakmalısın bence.
Sosyal ağlarda paylaş

DareJedi said:

İşte o çok zor hepsini tek tek alman gerekecek 90TL x 7 gibi bir rakam ödemelisin. Tek office alınca sadece logosunu görebiliyorsun. Yaş kaç allah aşkına ömründe hiç mi word kullanmadın ya da google diye bir şey kuruldu 15 Eylül 1997 tarihinde baya faydalı bir site bakmalısın bence.

Satan adam burda. Ona sordum. Ürünü önermiyorsa almıyorum. Alıcı benim, parayı verecek olan benim. Bakmak zorunda değilim zaten, adam satış yapmak istiyorsa ilgilenir sana soracak değilim cedi.
Sosyal ağlarda paylaş

Editor said:

so ? niye buraya yazma ihtiyacı duydun ? hem yalan o şirkete filan 9$ tabi haha madem şirkete Fatura göster asflkjasfl ... bırakın bu yalan dolanları

şirket çalışanlarına ev kullanımı için office veriyor microsoft 9 usd ye bir kampanya ile. 2 pc de aktive edebiliyorsun 1 kodu. ben kendime ve eşimin laptop a öyle kurdum alıp. bunda yalan olacak bir şey yok abi =)

hayırlı satışlar

edit; adı da "microsoft home use program"

edit2; http://www.microsofthup.com/hupemea2/home.aspx?country_id=TR
Sosyal ağlarda paylaş

Ee süpermiş... office işte haha

Uygun çalışanlar bir Office Professional Plus 2016 veya Office Home and Business 2016 for Mac lisansı satın alabilir. Ek olarak, kuruluşun Yazılım Güvencesi avantajlarının bir parçasıysa, çalışanlar uygun olan diğer ürünlerin her birinden bir adet satın alabilir.

Ayrıca 2 pcye filan yüklenmiyor dikkat et tek pclik o kod

Office 2016 ürünümü kaç bilgisayara yükleyebilirim?
Çalışanlar Office ürünlerini bir cihaza indirip yükleyebilirler.

yazıyor bak ayrıntılarda.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi, sana programın sayfasını gönderdim. Şimdi işyerinde imgur fln açılmıo ama sana gelen maili göstermek isterdim, 1 pc ne 1 laptop una yükle diye 2 lik kod veriyorlar. Hayır sana yalan borcum da yok?

Ha edit; Tabii belki anlaşma yapılan firmaya göre değişiyordur yani "hayır kesinliklen her firmaya 2 pc lik kod veriliyor!!!" diye yırtınamam =)

Yine edit2; Şimdi baktım, sakladığım mailde 2 pc diye bir ibare yok, belki de 2013 sonrasında 2016 için tek pc olarak indirgemiş olabilirler tabii, ama ben 1 kodla 2 pc ye yükleme yapmıştım. Gerçi 1 pc olsa ne olur 9 USD ne yani :D
Sosyal ağlarda paylaş

La yalan söylüyorsun demedimki haha uyardım işte sonuçta beğendim olay okudum yönetmeliğini kuralları filan, yani 2. activasyonu yaptıktan sonra öbür pcyi birdahaki updatete filan activasyon hatası filan almaya başlarsın ondan yani ...

Tabi 9$süper fiyat bence iyi yapmışlar yani firma sözleşmeyi yenilediğinde veya değiştirdiğinde bitiyor o süresi oda var.. süreli normalde onlar ama aynı retail kafasıyla çalışıyor tek makinalık 27TL ye de gayet iyi bende de 55TL ömürboyu işte :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...