Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satiliklar

Pasha

Öne çıkan mesajlar

22sinde yurtdisina cikiyorum, evde ne varsa yenilerini alicam o sebeple eldekileri satiyorum.

PC

haf x kasa
i5 3570k
asus maximus formula V
asus gtx 780
hyper evo 212
16 gb gskill 1600 mhz cl 9
120 gb ocz agility 3
500 gb wd black
psu 650w 80+ cm ve corsair (hatirlayamadim yarin bakar yazarim)

butun parcalar vatandan alindi, ekran karti, islemci ve anakartin garantisi muhtemelen devam ediyo, faturaya bakmam lazim. parca parca satmiyorum. Ekstra olarak razer bw 2014 ultimate elite eng, razer naga 2014, razer kraken pro ve logitech g25 var ama onlari satar miyim su an emin degilim. g25 geri vitesi calismiyo gerci, 5-6 senelik. kim ister bilemedim :) razerlar amazondan alindi.

Macbook Air 13"

Early 2014
128 gb
Battery Cycle Count: 68
Abd'den 2014 mart gibi alindi, garantisi yok. Cizik bile yok tertemiz alet ki cycle count ne kadar kullanildigini gosteriyo.
Tech spec

Gopro hero 3+ black edition + SanDisk Ultra 64GB MicroSDXC Class 10 Toplam 3-4 saat kullanilmistir. Amazondan 6 Haziran 2014'te alinmis. Garantisi bitik.

iPad Air 2 64 gb Gold, 3-4 aylik. Abd'den alindi, garantisi devam ediyo. Nerdeyse hic kullanilmadi, cizik vs yok tertemiz alet.

Fiyatlar konusunda hic bi fikrim yok. Teklifleri gorelim :P
Sosyal ağlarda paylaş

hic birinin fiyatlarina bakmadim, pati'ye guveniyorum o konuda. az cok fiyatini bulur burda.

2 adet apple watch'da var. iyi fiyat bulursak onlari da veririz.

biri space gray 42 mm sport, siyah sport band var ustunde.

digeri silver 42 mm sport, turuncu sport band diye geciyo ama bildigin pembe :)

edit: amerikadan alinma watchlar, 4 aylik falandir, faturalari kutulari vs duruyo bakar yazarim.
Sosyal ağlarda paylaş

/off topic

tonlarca olarak fabrikaya satmıyosan o fiyatlar hayal. netteki fiyatlara bakmayın. çingenelere satıyosun sonuçta adam vermez o parayı. o paradan o satıyor 40-50 ton biriktirip.

2 hafta önce bi kamyonet demir az aliminyum ve plastik karışık 40 kuruştan verdik. 1 ton küsür çıktı sarıları bakırları ayırdık onlarda 80 tuttu. 530 mu ne aldık.
Sosyal ağlarda paylaş

6s 3 tane aldık zaten, kapıda problem çıkar daha fazla getirirsem.

bi tanede iphone 6 için apple orjinal deri kılıf var, siyah renk ona 80 tl yazıyorum.

Konusu aşağıda var ama buraya yine yazayım, iphone 6 plus 64 gb space gray kendi telefonum. Zorlu'dan alınma. Bi yıl daha garantisi var. Kutusu faturası vs hepsi duruyo. Resimleri diğer konuda mevcut. Kılıfla istenirse 2800, kılıfsız 2700.

Ayrıca şu pc için fiyatlandırmada yardım istiyorum. Soranlar var ama fiyat veremedim bi türlü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...