Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık MSI R9 390X ve i7 6700k

Rotweiler

Öne çıkan mesajlar

Merhabalar,

Ürünler sıfır olarak Amerika'dan getirilmiştir. Kutusu açılmamıştır.

Ekran kartı X versiyonudur. Normal versiyon ile karıştırmayın pls.

Garanti konusunda sıkıntınız olmasın. Uluslararası garantisi mevcuttur ve fatura vs. teslimi yapılacaktır.

İndirim ya da takas lütfen teklif etmeyin.

Son fiyattır. Kargoyu ben ödeyeceğim.

Havale/EFT sonrası kargolama aynı gün içinde yapılacaktır.

Msi: 1600 tl
İ7: 1100 tl

Herkese teşekkürler!
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:

İşlemci bu evet :)
Balta biraz zor ya :))

Abi sen kaşındın ya sdfs. Kusura bakma.

89 dolar fark var 390 ile 390x arasında amazonda.

kartlar arasındaki fark ise sadece şu gözüküyor:

Core Clock: 1000 MHz (Silent Mode), 1040 MHz (Gaming Mode), 1060 MHz (OC Mode)

vs

Core Clock: 1050 MHz (Silent Mode), 1080 MHz (Gaming Mode), 1100 MHz (OC Mode)

Çok çok gereksiz x versiyonu. 89 dolara değmez.
Sosyal ağlarda paylaş

Yoo kaşınacak bişey yok.
Benim başlıklarımda amazon referansı vermekten bıkmadınız :) Her seferinde de benim zaten size her şartta uyguna verdiğim gerçeğini yadsıyorsunuz. Ve ham fiyat verip duruyorsunuz. Kimse de çıkıp 20-30 dolar kargo artı %18 kdv eklemiyor. :)

Her iki üründe de advanced replacement guarantee var.Dolayısı ile TRde servise verip 30 gün beklemek yerine, 10 günde sıfırını karşılıklı kargo ile alıyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:

Her iki üründe de advanced replacement guarantee var.Dolayısı ile TRde servise verip 30 gün beklemek yerine, 10 günde sıfırını karşılıklı kargo ile alıyorsunuz.

Hangi firma veriyor bahsettiğin ARW'yi, ilgili bir sayfası vs. var mı ?

Karşılıklı kargo olayında mesela PTT kargo kabul ediyorlar mı tracking number'sız yoksa normal kargo firmasıyla yurtdışına parcel yollamak zaten 70$'dan falan başlıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

Herşeyi geçtim, ARW varsa bile gümrüklemesini kim yapıyor gelen ürünün veya sattığın ürünle birlikte gümrükleme belgesini de veriyor musun?

Türkiye gümrük yasalarına göre garantiden yeni ürün gönderilse bile vergisinin ödenmesi lazm o ürünün, zaten Türkiye'de elektronik ürünün yenisini almak gerektiğinde servislerinin sorun çıkartıp olayı uzatmasının nedeni bu, bozuk ürünün yenisini vermeleri gerektiğinde firma ilgili ürün için hiçbir ücret almasa da vergisini ödemiş oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Hepinize tek tek cevap vermek yerine, ilgilenen varsa görüşebiliriz detayları demek istiyorum. Çok detay isteyen olursa ömden dürtsün. Yazdıklarımın doğruluk payını her satış başlığımda aramanız bıktırdı yani.

Hardware comparison yapanları hariç tutuyorum ;) o konuda sıkıntı yok.

Konuyu da lütfen başlık dahilinde tutalım, piç olmasın. Zaten alıcı bulunur, kaçak mal satmıyorum. Yeter ki gönüller hoş olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Kimse kaçak/bozuk mal satıyorsun demedi ki, sadece nasıl uluslarası garantisi olduğunu ve gümrükleyip gümrüklemediğini sorduk sattığın malı, çünkü MSI uluslararası garanti veren bir firma değil. Birde ARW'yi hangi firmadan hangi kargoyla yaptığını sorduk.

Niye hemen bozulup trip atıyorsun ki, bi kere şu soruları burada yanıtlasan bir daha herkese tek tek ÖM'den cevap vermekle uğraşmazsın işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...