Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1.5-2k aralıgında android telefon

madcow

Öne çıkan mesajlar

ya m9 ve m9+ 'ı cok begendim ama laptop parası lan o para sdf.

nexus da aklımı celmiyor degil. Ama zaten aldıgım telefonu 4 5 yıl kullanıyorum yeni bisey de olsun istiyorum.

Su Quad HD mi ne dedikleri 2560*1440 telefonda lazım bisey mi ya? O kadar ekranda farkediyor mu kısmını gectim o kalitede izleyecek sey telefona atılır mı da kaldım resmen.

bir de m9 almaya karar verirsem turkcellden faturayla m9+ almaya karar verirsem vatandan trink alacagım gibi duruyor o da kafamı karıstırdı karar verme konusunda.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

Bone said:

bingildak said:

samsung pişmanlıktır

nope

http://img.pandawhale.com/125917-Jennifer-Lawrence-okay-gif-Img-wsCN.gif

forumda sadece 10 kişi falan deneyim edip yazdı, hepsi ya htc aldı ya nexus ya iphone. deneyim sabit.

bi note2 aldım seneler önce, hala kullanıyorum. ama bi sonraki telefonum samsung olmaz muhtemelen. çift hoparlör, pure android falan onlara yönelicem.
Sosyal ağlarda paylaş

(bkz: bilumum sosyal medyayı kullanıp 500mb-1gb ram'i dolduğunda telefonun yavaşlamasıyla markaya bok atan genç)

(bkz: 700 lira verip aldığı telefonla alo alo demekten başka sadece tatilinde saatlerce düzgün şekilde harabe fotoğrafı çekmeye çalışan orta yaşlı)

(bkz: aylık 20$ altı mmorpg önerisi isteyen oyuncu)

(bkz: "hacı bana şöyle güzel bir kitap önersene" diyen arkadaş)

typo hak getire
Sosyal ağlarda paylaş

donanımla performans doğru orantılı değil her zaman. yazılım bok gibi olduğu zaman donanım isterse laptop gibi olsun fark etmiyor. bknz samsung aletleri. ondan reviewlar (kullanıcı deneyimi ve şikayetler) çok net, laga lugaya gerek yok. fiyat aralığında basit tercihlerle en iyi perf. sunanı almak gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

İs guc derken dun alamadım bugun de alamayacagım yarın alıcam telefonu resmen zaman kazandım dusunmek icin. 2 tercihti m9 vs m9+ olarak. Suan 3 e cıktı LG G4 u de dusunuyorum.

Telefonda bol bol video izliyorum ve nette geziyorum. Ve bunları yaparken telefon takılırsa cıldırasım geliyor o yuzden bol ram bol islemci akıcı bir programlama bekliyorum telefondan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...