Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bodruma yerleşmece

Auril

Öne çıkan mesajlar

smyrnas said:

ben şu ara ankaraya çok gidiyorum ve şehir dinamizmi konusunda izmiri mumla arıyorum. izmirde sıkılmayı nasıl başardın? Bİrde bodrumda iyidir ya. yazın hakkaten işkence ama bence kışı çok keyifli. Çok AVM bagımlısı biri degilsen bodrum ve çevresi kışın özellikle aile ile vakit geçirmek için cennet.

otobusler carpisan araba oynuyor olm daha nasil dinamik olcak
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonfire said:

milas hava alanı niye tercih etmedin?

Adanadan geliyorum doğrudan uçuş yok gereksiz pahalı oluyor, araba kiralasam daha iyi. Ki sanırım onu yapacağım.

Esh senin söylediğin firmalara baktım saat başı falan var gelişte kolay da dönüşte gece otobüsleri sabah uçağına yetiştirmiyor, e düğünün de yarısında çıkıp 12 otobüsüne binilmez. Dönüşte uygun saatli otobüs bitek muğla merkezden var, ona da yetiş et arada taksi yap falan bunlarla uğraşacağıma sanırım en iyisi araç kiralamak.

En dandik otomatik kaça kiralanır acaba? 2 günlüğüne şöyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Askerliğimi izmirde yaptım, ailenin bir ayağı izmirde olmasına rağmen sıkıldım şehirden. Alsancak harici bir yer yok, çıkmadım alsancak dışına. Hep alaçatı, çeşme, ılıca takıldım.

Kışın Ege'ye hastayım, bütün o tatil beldeleri en güzel dönemini yaşıyor kışın, kimse yok, sakin...

Bodrum da öyle. Bodrum'un bütün güzelliğini yaşayabileceğin dönem zaten Eylül - Mayıs arası...

Eğer sakinliği seviyorsan kışın Ege'de yaşamak gibisi yok. Atlarsın arabaya Marmaris, göçek falan... Feribotla Datça...
Sosyal ağlarda paylaş

pascalnouman said:

otobusler carpisan araba oynuyor olm daha nasil dinamik olcak

haha o Action olayı yav. Ankarada bisiklet kullanalım dedik garip müzikler çalan ve neredeyse altı yere degecek e96 aksa BMW nin ,canım meridamın arka tekerlegi altına alması ile son buldu :D
Sosyal ağlarda paylaş

Turgutreise aktarmaları falan da hesaba katarak izmire uçup ordan araba kiralamaya karar verdik, yapımda emeği geçen herkese teşek. Gezmek için 1,5 günümüz olacak turgutreis tavsiyeleri alabilirim bu haftasonu için asd. Gerçi ben izmiri de çok severim, kızlarağasına gidip birer kahve falan içmek de bi çekici geldi şimdi

İyi ki 5dk hijack dedim ha topiğe terbiyesiz gibi konmuşum. Söz dönünce bodrum anılarımı yazacağım. Ama izmirden sıkılan insan bodrumda niye sıkılmasın oraya takıldım. Seni sıkan büyükşehir mi şimdi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...