Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 6. Hafta: Beşiktaş- Fenerbahçe | 27 Eylül Pazar - 19.00

Llama

Öne çıkan mesajlar

Phyx said:

besiktas camiası şu sergiledikleri tavırdan sonra bi daha hangi yüzle hakem hakkında konuşacak çok merak ediyorum

hocam biz 2 yıldır ağlıyoruz
"beşiktaşın hakkı yendi" değimi oldu bu ülkede artık

ha bir maçta hemen katledincede böyle basın toplantısı yapmak : )
pof komik be
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu görende biz hakem hatası olsun bize olsun istiyoruz zanneder. 1. golün ofsayt olduğunu görünce keşke olmasaydı maçtan sonra yığınla konuşan olacak diye düşünüyordum. Kimileride maçı alalımda ne olursa olsun diye düşünüyor. Bilica kazı çalışmaları yapıp maçı kurtarınca nası bilicacı olduğunuzu unutmadık. Rakibe oynayıp attıran tribüne oynayıp ceza aldıran Melo'larıda omuzlara alanlarıda unutmadık.

Adaletli yönetim mi olsun istiyorsunuz siz önce ona karar verinde. Sonra dersiniz tek maç üzerinden beşiktaş bir daha nasıl konuşacak diye. Maçtan sonra kaçımız yazdık hatalıydı hakem diye, sizin gibi geçen sene faul yapılmış yüz üstü düşen futbolcunun arkasından top eline çarptı diye verilen penaltı ve galibiyeti savunmadık.
Sosyal ağlarda paylaş

Robert_Poche said:

galatasaraylı 2 oyun taraftarı tahrik etti, türk spor tarihinin en büyük rezaleti galatasarayın omzunda taşıdığı 2 adam yüzünden oldu.

Yalnız bu kafayla futbolumuza zarar veririz sadece. Adam o sahanın içindeki bir oyuncu, dediğin gibi. Aktör yanı oyunun içinde. Hakemin izin verdiği ölçüde yere de yatar taç çizgisinde, dans da eder kalenin içinde. Neden? Çünkü oyuna dahil. Oyuna dahil olmayan elementleri oyunun bir parçasıymış gibi savunmak çok saçma. HULOOOOĞ diye içeri dalanlar kadar kötü şu tarz söylemler futbolumuz açısından...
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

ama fb bu altta kalmaz söyliyim.nasolsa 15. haftadan sonra şerefli ikincilik, şerefli üçüncülük diye başlarsınız o arada intikamını alırız biz.

aynen.

ama ben şu ağlayan bebekli görüntülerin acaip saçma olduğunu ve hiç de komik olmadığını düşünüyorum.
bir de bunu yapan ve yayınlayan BJK TV he?
hemen her maç "hakem golümüzü yedi,ofsaytla atağımızı kesti,şampiyonluğumuzu aldı elimizden,penaltı değildi o pozisyon,hep bize hasta zaten hakemler-federasyon"diyen BJK he.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

ama ben şu ağlayan bebekli görüntülerin acaip saçma olduğunu ve hiç de komik olmadığını düşünüyorum.

Açılmıştı:

Baggio said:

Adamları 8-10 sene piyasada görmeyince efendi sanıyorsun bilinçaltında, sonra başarılı olunan sene/maç denk gelip bütün o birikenler bir anda dışarı salınınca da herkesten çirkin ve bir o kadaaar yaratıcılıktan uzak oluyorlar bir anda.

Şafak Sezer filmine gülenler için komik abi, herkesin subjektif komedi anlayışı aynı değil. OV YE'den daha iyi olduğu kesin sonuçta, gelişme var. Hayvan gibi ironik, orası ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

olayın pek bi komik yanı yok ki abi.

nerdeyse derbi niteliğinde bile olmayan fenerbahçe için sıradan bi lig maçını hakem sayesinde kazandı rakip takım. problem maçı kaybetmekte değil zaten, kaybetmeye sebep ulan unsurda. o unsur da kasap halis. bu kadar acımasızca katledince de ister istemez dile getiriliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

fikret derbi öncesi hakemi izleyeceğiz falan filan diye açıklama yapmasa bugün böyle bi açıklama yapılmazdı belki. fb ilk kez hakem hatasıyla maç kaybetmiyor sonuçta. diğer başkanlar konuşup hakemleri baskı altına alıyor pasif durursak böyle devam eder diye düşünmüş olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

fikret derbi öncesi hakemi izleyeceğiz falan filan diye açıklama yapmasa bugün böyle bi açıklama yapılmazdı belki. fb ilk kez hakem hatasıyla maç kaybetmiyor sonuçta. diğer başkanlar konuşup hakemleri baskı altına alıyor pasif durursak böyle devam eder diye düşünmüş olabilir.

Aziz anasinin karnindan ciktigi gunden beri hakemle yatip kalkan adam.

Sanki baska bir takim baskani var hakem odasi basan, istenen maca istedigi hakemi atayan.

Koyden sehire yeni gelen koylu gibi konusmazsaniz seviniriz. Bu ulkedeki futbolun onunde bir aziz yildirim gercegi var. abuk subuk savunmaya calismayin bu adami ve esrafini
Sosyal ağlarda paylaş

ya aziz yıldırım olayı falan degil bu, her olayda su adamı bahane etmeyi bırakın artık. mehmet topal kurşunlanınca bile aziz yıldırım başkanınız olmasaydı diyosunuz ahah.

spesifik olarak su macta hangi takıma şu hatalar yapılırsa yapılsın yoneticisi çıkar konusur bu ulkede. 2 gol kural dışı, ersana zar zor bi tane sarı kart verilmiş, maç geneli bjk lehine ve rezalet yönetilmiş.

sussun mu adamlar?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...