Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 6. Hafta: Beşiktaş- Fenerbahçe | 27 Eylül Pazar - 19.00

Llama

Öne çıkan mesajlar

abi mahmuta laf soyluyosunuz da adam yapılabilecek en doğru açıklamayı yaptı.
zaten alakasız soru ve yorumlarla ilgili antrenörlere sorun bunları burdaki konusulan sey baska diye de gecistirdi.

su macta ersan adem gülüm denen kasap 4 kere falan ayrı ayrı atılmalı ya
diger verilen kararları vesaireleri saymaya gerek yok.

ha bjk 5 de yapabilirdi, fener ilk 20 dakka kaçırdığını atsa 3-4 yapıp macı koparabilirdi. her skora müsait bi mactı bu o konuda da doğru soyluyor.

taraftar olarak izleyince yuh artık diyosun adam yönetici olarak su lafları söylemekle mükellef.

gecen hafta baris simsek bu hafta halis ozkahya. olacak is degil.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Sezon başında FB'nin defans hattı GS'ninken iyi değil dediğimde demediğini bırakmamıştı millet. Geçen hafta da söylemiştim Fener'in bu defansla işi zor diye, "onlar yedekler" demişlerdi, Şimdi Gomez'in goldeki rahatlığa bakıyorum da, antrenmanda bu kadar boş kalmaz heralde :)

Ben söledim.İnatla da iddamı sürdürüyorum.Topal ve Kjaer li stoper hattı şu anda elde olan tüm stoperli varyasyonlardan daha iyi olur.
Fener sezonun en iyi topunu oynadı ama yenildi.Ha Osmanlısppra yenilmiş ha Beşiktaşa.Böyle oynasın çok iş yapar.Fernandao ile olmaz bu iş yalnız.RVP nin acil form tutması lazım...
Sosyal ağlarda paylaş

Digiturk olay çıkmasın diye 3-5 frame geriden göstermediyse top çizgiyi geçmemiş. Pilot kameradan ben de geçti gibi görmüştüm ama yardımcı hakemin 1 metre önünde gerçekleşiyor olay, doğru görmüş.

Ersan'ın 4-5 tane sarı kart görmesi lazımdı çok bariz, Nani'nin de maçın başında uyarının üstüne bile itiraz etmesi sarı olmalıydı.

Markoviç'e yapılanı, Gomez'in golden önce çekişini veremedi. Gomez'e yapılan penaltı gibi de, değil gibi de, ona net bir yorum yapamam. Uzatmada da sırf Cenk 1 dakikayı yemişken top ceza sahasından BİR AN çıktı diye 94:20'de apar topar maçı bitirdi.

Sonuçta berabere gibi giden bir derbiydi ama birçok faktörle 3-2 BJK aldı, derbilerde olur böyle şeyler, her zaman beklenen ya da hak edilen şey olmaz. Tebrikler BJK.

Maçın kahramanları da Kjaer ve Fernandao yani sağ olsunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...