Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

DoruK

Öne çıkan mesajlar

Bu oyun neden böyle beta hala?!

Replay save nasıl kapatılır diye sormak için General enGB kanalına girdim. Tabi goygoy hırla gidiyor. Neyse birisi kapatılmadığını söyledi, o sırada quickgame matchmaking i yaptı oyuna girdim.

Bu sefer de oyunda kanal muhabbeti akıyor, ekranın yarısı yazı. /leave komutu da çalışmıyor.

Elleaaam.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi onun 2 sebebi var. Birincisi rank 1 olmak MMR konusunda aslında hiç bir şey ifade etmiyor. Çünkü mesela benim kendi arkadaşlarım var Rank 1 ama MMR'ları 2500 seviyesinde. Ama 3900 MMR'a sahip adam da Rank 1 :D Yani preseason'da rank belli bir seviyeden sonra anlamını yitiriyordu. İkinci sebebi de Master ve Grandmaster seviyelerini biraz oyun oynayıp, kazanıp haketmeni istiyorlar. Hani placement maçlarının amacını direk olarak hakettiğin yere koymak yerine yeni bir turnuvaya başlarken üstten başlamanı sağlamak diye düşünmek lazım, Hearthstone'daki yeni season başlayınca verilen bonus yıldızlar gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

ya medıvhın classını support olarak degıstırmelerı lazım acılen
lili + tassadar + medivh geliyor
3 support takılıyoruz oyle
sacma sapan matchmakingler

eğer özellikle oynamak istediğin bir hero yoksa, dengeli bir oyun oynamak istiyorsan, unranked draft varken QM girme derim. güzel oyunlar oluyor.

redditte placement için soft reset oldu diyorlar, basamakları tırmanmak bize kalıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

deneyeyım onu tabı medıvhle oynamak ıstıorm bu ara
zevklı epey, ama baska heroya gecınce kotulesıorm medıvhde resmen. adaptasyon zaman alıyor.
hp regenı cok ıyı ama canı cok az
damaj yok zaten fırtık fırtık mavı bısı atıoz
onun dısında support ozellıklerı helekı scout ve gate olayı cok ıyı.

bu arada manual gate ı aldıgınızda 1 tarafa yerlestırdıkten sonra dıgerını bekletebilirsiniz, zaman kısıtlaması yok
Sosyal ağlarda paylaş

Madcat said:

2 tane placement maçı yaptım 2 yenilgi.

ne farketti şimdi preseasonla bu yeni rank sistemi, gerizekalılar oldukça ben bronze'dan çıkamıcam ki?

2 oyunda da tek başına dolaşan bir sylvanas ve tyrael vardı. takım savaşlarını hep kaybettik vesaire.

senı tutup tek basına cekıp goturcek heroları pıckler kael,ming,illidan,lunara gbi rekibin hatalarini affetmeyen herolar alırsan kendı takımın kotu olsa bıle karsı takımdan bırısı hata yaptıgı anda tutup tasıyabılıyorsun oyunu
Sosyal ağlarda paylaş

ranked oyunlarda daha fazla gerginlik, flame, gereksiz kavgalar oluyor. unranked oyunlar, ranked oyunlara kıyasla daha sakin, rahat.

mesela bugün placement maçlarımı oynarken 2 oyunda da birer eleman, daha pick ekranında omg pick X, we lost, stay afk, let them win falan diye spam yapmaya başladılar, unranked oyunlarda bu tarz kekolara rastlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

evet haklisin bak kalite biraz daha yuksek

dun mesela zagara yanina medivhi aldim

kil payiyla kacirdik oyunu
gg olcagi belli olunca
(ki zagara yuzunden kaybettık team fıghtlara gırmeyınce arkadas )

bunlar makaraya almaya basladilar beni :(

medivhe hasta oldum bu arada ama dps yapamiyo olmasi sebebiyle takim cok onemli.
yanı cok esnek hızlı oynanıyor, full aggroyu almıyosun genelde, alınca da kacabılıosun falan cok guzel hero. Oynaması cok zevklı ama hala alısmadı mıllet portal olayına. gotunun dıbıne portal acıorm hala kosarak kacıo falan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...