Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa Basketbol Şampiyonası

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

bende senin gibi dusunurdum ta ki taylanda gidene kadar. orada normal su fotodakileri kullaniyorduk 4 gun gecmedi ayaklar yara oldu. o ustteki band genis oldugu icin arada ter ve sicaktan dolayi baya bir sikinti cikiyor. trend nerden cikti o da baska konu :)

sonra bir alistik rahatligina, parmak arasi (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Akşam oynayacağımız maç ne kadar takım olabildiğimizi herkese ispatlayacak.
Yenebiliriz ama klasik son dakikaya kalmaması gerekir oyunun.
Ispanya son düzlüğu en iyi oynayan ekiplerden birisi.
Çok iyi savunma yapıp (ki bizim zaten en iyi yaptığımız şey )Pau 'ya inecek topları mümkün olduğu kadar engellemeli ve dış atışa zorlamaliyiz İspanya'yı. Boş atış vermemeye çalışarak eğer becerebilirsek farkı 10 sayı ve üzeri önde götürmeliyiz.

Söylediklerim hele de ilk maçı kaybetmiş bir ispanya karşısında çok zor.
ama imkansız değil.
Sosyal ağlarda paylaş

sleepingdeath said:

almanya - sırbistan maçı ne maçtı arkadaş .. işin sıkıntı tarafı sırpların ısındırdığı takımlarla biz oynayacaz q_q

Sırbistan çok çok çok iyi.
beni şu ana kadar en çok şaşırtan takım şu turnuvada şu ana kadar oynanan maçlardan sonra.
Helal olsun çocuklara.
Şiir gibi oynuyorlar basketbolu.
Sosyal ağlarda paylaş

hacı kuddusi hakkaten takip etmiyormusun basketi, yazmak içinmi yazıyorsun bi fikrim var diyemi yazıyorsun anlamadım? neyini şaşırdın bence almanya karşısında zorlanmalarına şaşırman gerek ? bu adamlar geçen sene dünya şampiyonasında amerika ile final oynadılar, hadi onu geçtim tbl den takip edeceğin tonla adam var, gelişme gösteren bu sene nba'ya bjelica'yı gönderdik seneyede büyük bir ihtimal bogdan'ı göndereceğiz.
Sosyal ağlarda paylaş

gençler.
sabah sırbistan'a gidiyorum.
yanımda milli formayı da götüreceğim.
salı gecesi sırbistanla oynayacağımız maçı kalabalık bir kafe ortamında izleyeceğim.
foto paylaşırım sizinle.

şaka maka ispanya maçını sabırsızlıkla bekliyorum.
umarım saçmalayıp erkenden pes etmeyiz de güzel bir maç olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...