Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sabaha Karşı Sabiha Gökçen?

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

her şey harika gidiyorken ucuz havayolu kazığı ile resmen günüm boka döndü...

2.5'ta metrobüs binip taksim yapacakken arkadaşım ben bırakayım hem takılırız diyince öyle yaptık. 3:30 da taksim'den havataş'a bindim ve 45 dakika da sabiha'ya gittik. Daha doğrusu gitmişiz, uyuyordum.

Sikik Borajet'ten almıştım bileti işte gişelerinin önüne de gitmiştim ama iki aile var diye arka kısımdaki simit sarayına gittim. 4:38 de, mesajı duruyor işte bir mesaj geldi ve UÇUŞUNUZ İPTAL...

Ben bunları çok sık okuduğumdan netten yola çıkmadan önce 12-1 gibi arayıp "SORUN YOK DEĞİL Mİ?" diye sormuştum ve yok uçuş var, siz en geç 5'te hava alanında olun denmişti...

Kavga dövüş derken 6:30'daki uçuşum yerine 8'deki Pegasus'a tekrar bilet almak zorunda kaldım. Onu bekle, orada da bir koltuğu iki kişiye kesmişler derken sırasını kaybetti vs. falan filan derken 9.05'te uçak yerden havalandı...

10.05'te edremit'ten bavulumu alıp çıktım, o kadar hızlıydı uçuş ama işte terslikler yüzünden ayvalık'taki evimize 10:40'ta varabildim...

sabiha'daki aksiyon olmasa 10 numara gidiyordu her şey, şimdi sırf piçliğine pegasus'tan 185TL'ye aldığım biletin parasını sonuna kadar çıkarmak için uğraşacağım. Yanımda tanıştığım ve benle aynı sorundan müzdarip arkadaş avukatmış ve farkını hukuken ödemek zorundalar dedi ve anlattı süreci ama sırf uğraştırmak için tüm parayı talep edeceğim.

Umarım batarlar. Birazdan şikayetvardan tut bildiğim her platformda adamları sikeceğim... Varsa tavsiye edeceğiniz bir şeyler söyleyin plx...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya işte oradayken gişe görevlisi müşteri hizmetleriyle konuştu ve Pegasus'tan aldığımız biletin faturasını maille bize yollayın dedi. Yolladım ama halen dönüş yapan olmadı. Bekleyeceğim biraz daha zaten şimdiye kadar yatıyordum ama halen dönüş olmazsa o zaman yarından itibaren GG

Pezevenkler yüzünden totalde harcadığım paraya Atatürk'ten Esenboğa aktarmalı Edremit uçabilirdim. Daha erken burada olurdum. Ha gerçi Pegasus'la sorun yaşamadım ama olsun.

Neyse bi arasın da aksiyona başlayalım.

Bir de yanımdaki arkadaşı aradılar 6 gibi beni aramadılar müşteri hizmetlerinden işte onu da kıskandım, yükleneceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

öyle kenke, hayatımda ilk defa thy dışında uçtum onda da rezil oldum. Bir daha THY dışında da uçmam demeyeceğim ama sikimsonik firmalara zerre güvenip almam...

6:30'daki uçağa kaldıracak adam bulamıyor pezevenkler, Pegasus 1.5 saat sonraki uçağına 180 kişi full kaldırıyor. Aradaki fark bu...

Ha Pegasus'un uçak dolmasa da kalkacaktı tahminen de neyse
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bi kere THY'de uçak iptali yemiştim valla, Semihjet falan olması değil olay. Boşsa uçak sikimsonik bi sebep veriyolar iptal edip bi sonraki uçuşa koyuyolar. Benim de toplantım erken bitmişti ondan bileti değiştirip bir önceki uçuşa almıştım, iptal oldu uçuş bi boka yaramamıştı sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

thy overbooking yaptı bana geçen izmir uçağında. bileti 1 ay onceden almışım 24 saat once checkin yapmışım koltuk moltuk belli bi gittim sizin bileti açığa almışlar bindiremiyoruz dediler. sonra 100€ + biletin parasını ödediler 5 saat sabihada bekledim. bu arada sabihayı kullanmayın bu aralar pistler bakımdaymış kaos var.
Sosyal ağlarda paylaş

100 euro + bilet parası iadesi iyiymiş

bana sadece uçuş yok diye sms atıp, ortadan kayboldular. ne arayan var ne giden var.

kutusundan salatalık çıkmış piç bebe gibi takılıyorum şuan ortalıkta...

mail attım müşteri ilişkilerine dönen yok. Twitter'dan yürüdüm dönen yok. Şikayetvar'a yazdım en son bakalım. İstanbul'a döndüğümde tüketici hakları mahkemesine de gideceğim.

Parasında da değilim olayın gerçi de bu piçlere en azından kendi sorunum dahilinde gün yüzü göstermeyeceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

bahsetmeyi aradım.

dün aradılar, bayağı sert bir mail atmıştım. Mailinizi aldık dedi arayan eleman buruk ve kısık bir sesle işte sonra böyle ayrı bir isteksizlikle devam etti.

Pegasus'tan aldığınız biletin parasını istiyorsunuz tamamen değil mi? diye sordu, evet dedim. Tamam dediler işte işleme soktular. 10 gün içinde en geç hesabınıza yatacak falan dediler.

Bakalım olacak mı, beklemedeyim. Bir daha da SemihJet'lerle uçmak yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Darestan said:

thy overbooking yaptı bana geçen izmir uçağında. bileti 1 ay onceden almışım 24 saat once checkin yapmışım koltuk moltuk belli bi gittim sizin bileti açığa almışlar bindiremiyoruz dediler. sonra 100€ + biletin parasını ödediler 5 saat sabihada bekledim. bu arada sabihayı kullanmayın bu aralar pistler bakımdaymış kaos var.

bu benim de başıma geldi bizzat AHL'de. yanıma geldi iki tane kız, beyefendi sizi bi sonraki uçuşa alalım (bi saat sonra) ama 100 euro da üstüne verelim, uyar mı dediler. uymaz mı ablam dedim ben de, bayaa iyiydi.

bi sefer de bavulumu kırdılar. gittim, sorgusuz sualsiz yeni bavul verdiler ahahhah. güzel de bi bavul he.

thy de mağdur ediyor, şehirde havaalanlarının durumları malum ama sonra iyi sıvazladığı için kızmıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...