Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık SIFIR i7 4790K ve EVGA GTX 970 SC ACX 2.0

Rotweiler

Öne çıkan mesajlar

Merhabalar,

Başlıktaki gibi ürünler satılıktır. Kutuları dahi açılmadı.
Her ikisinden de 2 şer adet vardır.
Amerika'dan getirildi. Uluslararası garantisi de mevcut her ikisinin de. Hatta EVGA'yı biliyorsunuz zaten, sitesinden garantiyi cüzzi bir miktar ile uzatabiliyorsunuz. Fatura vs her şey verilecek.

İşlemci : 1000 900 TL / adet
Ekran kartı: 1200 1100 TL / adet

Kargo benden.

Fiyatın uygun olduğuna eminim.

Ödemeyi banka havalesi/eft şeklinde ve devamında en sağlam şekilde(balonlu paket vs)kargolayacak şekilde yapacağım.

/go
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

GTX 970 amazon'dan 1000 liraya geliyor, gümrük vergisi depozit olarak alınıp geri ödeniyor. Taksit yapmayacaksan 1200 liraya almanın bir anlamı yok kimse için. İşlemci de yine amazon'dan 1000 liraya türkiye'ye getirtilebilir.

Baltaladım ama kusura bakma durum bu.

gümrük vergisi geri falan iade edilmiyor müşteriye. muhtemelen yanlış biliyorsun. baya bildiğin gümrükten geçirmek için kullanıyor o parayı amazon.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

toggie said:

GTX 970 amazon'dan 1000 liraya geliyor, gümrük vergisi depozit olarak alınıp geri ödeniyor. Taksit yapmayacaksan 1200 liraya almanın bir anlamı yok kimse için. İşlemci de yine amazon'dan 1000 liraya türkiye'ye getirtilebilir.

Baltaladım ama kusura bakma durum bu.

gümrük vergisi geri falan iade edilmiyor müşteriye. muhtemelen yanlış biliyorsun. baya bildiğin gümrükten geçirmek için kullanıyor o parayı amazon.

YAV HE HE
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de karşısındaki insanı tanımadan atıp tutanlar yüzünden bayılıyorum internete. Arkadaşın sattığı ekran kartının aynısını kasım 2014'te amazon'dan aldım.

Al bu da refund maili. Az once gotumden uydurdugumu da dusunebilirsin tabi varsayımlarının isabetliligine bakarsak.

said:
Hello,

We're writing to let you know we processed your refund of TRY169.51 for your Order 108-x.

This refund is for the following item(s):

Item: EVGA EVGA GeForce GTX 970 Superclocked ACX 2.0 4GB GDDR5 256bit, DVI-I, DVI-D, HDMI, DP SLI Ready Graphics Card Graphics Cards 04G-P4-2974-KR
Quantity: 1
ASIN: B00NVODXR4
Reason for refund: Export fee reduced

Here's the breakdown of your refund for this item:

Import Fee Deposit Refund: TRY169.51

We'll apply your refund to the following payment method(s):

MasterCard Credit Card [expiring on x]: TRY169.51

We've processed a refund for the above order in the amount of TRY169.51. The refund should appear on your account in 2-3 days if issued to a credit card.
Refunds issued to a bank account typically take 7-10 days to reflect on the account balance.

Kredi kartı ekstremi istemezsin herhalde. Seni inandırmak için o kadar uğraşamıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

allam yaleppim, kendisinin başına gelen 1 olayı normali gibi karşılamak falan inanılmaz ya. ya bişi olmuştur geç gelmiştir kart güzellik yapmıştır amazon, ya sonradan indirime girmiştir kart sen itiraz etmişindir, güzellik yapmıştır, ya da bi boklar olmuştur illa. ya da süper bal olmuştur. kısacası normali o değil. normaliymiş gibi değerlendirmek de yanlış.

işte internet bu yüzden harika bir yer ya. herkes direk kendi fikri, kendi başına gelen şey doğru diye hareket ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

10 kere ürün aldıysam 1 kere anca gümrüksüz geçip para iade edildi. çoğu zaman parayı alıyor gümrük. memurun umursamadığı zamana denk geldin diye normalleştirme durumu =) he dersenki "%10-15 ihtimalle kara geçme olasılığı için uğraşmaya değer" o zaman anlarım.

edit: http://www.amazon.com/EVGA-GeForce-Super-Clocked-Graphics/dp/B00NVODXR4/ref=sr_1_1?&ie=UTF8&qid=1440522648&sr=8-1&keywords=EVGA+GTX+970+SC+ACX+2.0&pebp=1440522649783&perid=0WSDRM4SWDFPVEMGNBK7

381 dolar kargosuz depozitosuz. 1100+ şu anki kur ile. kargo ile en az 1200 e dayanır. depozitoyu iade alsan bile. baltalamaya gerek yok bence iyi fiyat bu kur ile. 2 ay önce olsa anca pahalıydı kur yüzünden =)
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

import fee deposit diyor zaten, deposit dedigin sey geri verilir. sabonisin dedigi sey mantikli yani bu durumda, gumrukte parayi alirlarsa gg, almazlarsa refund yapiyolardir. yoksa, bastan hic almaz la adam asdf.

df said:

10 kere ürün aldıysam 1 kere anca gümrüksüz geçip para iade edildi. çoğu zaman parayı alıyor gümrük. memurun umursamadığı zamana denk geldin diye normalleştirme durumu =) he dersenki "%10-15 ihtimalle kara geçme olasılığı için uğraşmaya değer" o zaman anlarım.

mantık lazım gençler mantık..
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar,

Çok boşuna kasmışsın ve çok şey bildiğini iddia etmişsin.
Yukarıda da denildiği gibi "GÜMRÜĞE TAKILMAZ İSE" şans eseri o zaman iade ediliyor çünkü invoice ile amazona ödettiriliyor o miktar. Invoice gelmezse, amazon boşuna aldık diyip iade ediyor.
Şans yani o işte.
Bunu adam gibi yazmanın da daha uygun yolları mevcut. 1200 E alın banane AMK gibi bi tavır zaten hoş karşılanacak değil.
Fiyatı da bunu göz önüne alarak aşağı çekebilirdim.

Ayrıca şuan ben TÜRKİYE'ye postalayan bir satıcı göremiyorum Amazon'da.
Yanlış mı görüyorum?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...