Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İş Bulmam Lazım

Anhora

Öne çıkan mesajlar

Bir kaç iş için döndüler de ben mırın kırın ettim. İstanbul'da iş bulmak değil de, ev açmak hem hayli masraflı hem de yeterince stresli bir işmiş. Beraber ev tutacağım adamlardan da öğrendim. 2 kişi için ilk ay 5K'dan fazla masraf çıkmış. Hem bu kadar masraf yapıp, hem vasat bir şekilde yaşayıp hem de istanbulun stresini çekmek bana zor geldi.

İzmir'de bir iş bulup orada bir düzen tutasım var, daha makul bir yer olduğu için. Orada da hep yazılımcı işleri var. Bir kaç tek tük bilgi işlem işi var başvurdum ama dönüş yok şimdilik. Bu yıl yaza kadar boşum elbet bir şeyler çıkar.

Aslında üniye yakınlık ve yaşam şartları açısından Ankara daha uygun ama orayı da ben sevemedim.

Şimdilik durumlar böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadasa başlangıç için iş arıyoruz;10k maaş verecek,8-5 çalıştıracak,mesaisi olmayan,yılda 4 ikramıyelı,öğle yemegını veren,mumkunse bogaz manzaralı küçük ofis(çalışanların yüzde 85 i bayan olsun),özel sağlık sigortası olucak,özel emeklılık planıda mutlaka olucak.Ha unutmadan altınada araba,eline iphone 6s ve laptop(mumkunse allianware) verecekler.
Sosyal ağlarda paylaş

miyaw33 said:

Arkadasa başlangıç için iş arıyoruz;10k maaş verecek,8-5 çalıştıracak,mesaisi olmayan,yılda 4 ikramıyelı,öğle yemegını veren,mumkunse bogaz manzaralı küçük ofis(çalışanların yüzde 85 i bayan olsun),özel sağlık sigortası olucak,özel emeklılık planıda mutlaka olucak.Ha unutmadan altınada araba,eline iphone 6s ve laptop(mumkunse allianware) verecekler.

brazzers de johnny sins olarak mi baslayacak abi ..

sins

Sosyal ağlarda paylaş

Gladmir said:

Karnin doyuyorsa, evde iki tane arkadasinla gule oynaya ogrenci/bekar hayati suruyorsan, isine gucune gidip bir yandan master ina baslayabiliyorsan;

define vasat yasamak ?

1350 mayışla;
-iki üç kişi çıkıyorsan- adam başı en az 700 ev masrafı öde,
kalan 650'nin en az 150'sini kredi kartına öde -çünkü eve oraya buraya bir şeyler almışsın-,
kalan 500 ile alışverişe çıkmayı düşünme zaten nasıl karnını doyuracağının hesabını yaparken kaderine küfreden bir depresife dönüşüp psikiyatrist ara,
paran yetmezse kredi çek onun borcunu öde,
sabah 8 akşam 6'dan zaman kalırsa y.lisans'a hazırlan, tabi onun masrafları da ayrı,
e istanbulda yaşamak zor tabi, delisi var, manyağı var, pıçak çekeni var, suriyelisi, fortçusunu vs,
yoruldum :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...