Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

benjani said:

aynı gün içinde 10 kişi reportlarsa overwatch'a düşmüyor mu?

OW'a düştü diyelim, izleyenlerinde adamı hile diye raporlaması lazım. Bu da overwatch doğruluğu yüksek oyuncularla mümkün.

Yanlış hatırlamıyorsam overwatch da şöyle bir sistem mevcuttu. Overwatch yetkisi alanlara sistem tarafından bir kaç random bi maç izletilip kişinin doğru raporlama yapıp/yapmadığı test ediliyordu. Yani bir nevi troll rapor bildirimini önlemek için sistem galiba.

Durum bu olunca overwatch'da xantares'i bildiren kişiler, raporlama doğruluk seviyesi yüksek kişiler.
Sosyal ağlarda paylaş

abi adamlar casual oynarken açıyor, ego olayı bu bilemezsin yani.

10 saat played time olan hesabı vac yemiş adam aynı nickle hesap almış 1.5 saat oynamıs casualda hack acıyor yani.

tamamen hırs, geçen gün h1z1 oynuyorum bir gurupla ilk kez adamın biri girmeyecekse ...... bize versin şifreyi de biz kullanalm hacki dedi, koşarak uzaklaştım yani.

ego
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten xantares için sürekli "lan turnuvalarda 3-30 skora yapıyo, online turnuvalarda 30-5" yapıyo diyorlar sürekli. Bi de hltv'de rating puanında uzun süredir birinci sırada.

Clanı spacesoldier bile yanlış açıklama yapmış. Karşındaki takım 5 kişi birden reportladı diye pat diye ow ban yemiyorsun. Öyle bi dünya yok yani.

Bakalım ilerleyen günlerde göreceğiz. OW banlarının silindiğine genelde şahit oldum. Scream vs. falan da zamanında ow ban yemişti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...