Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

TRADE YAPMAK ISTEYEN OLURSA

http://steamcommunity.com/profiles/76561198127299957/inventory/

Iventory'de 29 adet kasa ve güncel satış listemde 18 adet daha var, çoğunluğu chroma 2 ve revolver ama hepsinden var. yani toplam 47 adet.

10 kadar da çöp skin daha var yine inventory'de gözükmeyen ama satış listemde olan.. p90 teardown var bi işe yarar olabilecek ederi 0.15€

Özellikle kasalarımı elden çıkartmak istiyorum. Şöyle kabaca bi hesap yapıyorum; tanesi başına 0.02 euro istesem 47x0.02 = 0.94 euro

minimum 0.8 euro ederindeki tüm skin tradelerini kabul ediyorum. ama 10 parçada değil max 2 parça, mümkünse tek parça.
Sosyal ağlarda paylaş

Revangelis said:

bir de serverdayken skin varmış gibi bıçak seçebildiğin serverlar var
ama silahları bilmiyorum

Bıçak silah hepsi için oyunda olmayan skinler bile var o serverlarda. Ama valve güya yasaklayacak, server tokenlerini banlayacaktı onların ama hiç bir yaptırım yok.Millet skin seçmekten oyun oynamıyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

10 tane placement maçında kötü oynamıştır.

placement maçlarında kimse iyi oyun beklemiyordur zaten ?

2 maç iyi oynayınca iyi oyuncular gelmeye başlıyor karşına, placement maçlarını kartal olarak tamamlayanlar silverlara karşı oynamıyor o 10 tane maçı.

adam silverla silver olmuştur kimseye zararı yoktur diye düşünüyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

beni ilgilendirmiyor abi. kasten kötü oynamadığım için beni suçlayamaz kimse.

benim de sadece p90 ve auto kullanan hıyarlar sinirimi bozuyor.

ya da ne bileyim 10k parası varken, parası olmayan ve dropa ihtiyacı olan arkadaşlarını kontrol etmeyen veya silah atmaya tenezzül etmeyen hıyarlar da sinirimi bozuyor.

ama bunları banlayın demiyorum. diyemem çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

ak47 ve m4 ne kadar silah ise p90 da o kadar silah. kimseyi silah tercihleri yüzünden aşağlayamazsın bence, ki bazen p90 oynamanın gerekli olduğu pozisyonlar olabiliyor.

ikinci olarak. adamın herkesin 10 vurduğu maçta 40 vuracak yeteneği olup 10 vurması mı sorun oldu sana ?

bana da herkesin 10-15 vurduğu maçta 35-40 vuranlar sorun oluyor.

hatta yazıyorum denk gelince ,kendi rankında çükün kalkmıyor da o yüzden mi bu hesapla oynuyorsun, orda seni cok üzüp ağlattılar da bizim maça mı geldin diye, ya da hileden reportluyorum şüpheli ise.

bence 2.si birincisinden daha büyük sorun oyun zevki açısından. konu tartışmaya kapalı.
Sosyal ağlarda paylaş

allah allah sen milleti çok üzüp ağlattılar mı diyerek aşağılayabiliyorsun da ben silahlara karışınca mı sorun oluyor?
aslında karıştığımdan da değil zaten, dreagloth araya girdi kendimi savunuyorum. yoksa çok da umrumda değil kimin ne silah aldığı.

önceden de yazdım, neyini uzatıyorsun anlamıyorum; kasten kötü oynayan adam haksızdır.

senin maçına gelen smurfler de ilgilendirmiyor beni. zaten prime mm de geldi. konuyu smurf işine çevirip neyine ağlıyorsun şimdi anlamıyorum.

ben ne konuşuyordum yine konuyu nereye çevirdin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...