Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

uzun vadede prime hesaplar cok iyi bir fikir. sanal numara baglamanin bir yolunu bulamazlarsa, emulasyon cep no lari falan gibi, bir kisinin baglayabilecegi max cep no su 3-4. hileci ise eninde sonunda hepsi ban yiyecek ve kalan hesaplari prime olmayacak.

eger hileci degilse, smurf ise, gene en fazla 3-4 hesap alabilir, ancak onlar da eninde sonunda rutbede yukselecekler. yeni prime alamayacaklar. bu yalniz hileci banine gore cok cok daha yavas bir surec olacak. 3-4 prime hesabi olan bir smurfun tum primelarinin yuksek rutbelere varmasi baya baya uzun surecektir.

ancak sonucta kisa vadede de uzun vadede de oyuna bu isin cok faydasi olacak. tabi dedigim gibi, voip, sanal numara servisleri ya da kullan at vs cep no lari ayirt etmenin bir yolunu bulmalari lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

o rank'e kadar sadece tabancayla çıkanla "dur bu el sırf tabanca alayım ehe" diyen adam aynı değil. ilkinin normali o ve oyunun mm tarafından geri kalanlara görülmüş. ikincisi normal oynarkenki haliyle diğerlerine yakın görülmüş. şu kadar konuştuğumuza yazık. bence gelin hep beraber armsrace oynayalım taraya taraya gideriz <3
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

ne?
abi ilerlemeli oyun değil bu. gerizekalı olmayan bir insan ortama göre zaten nereye ait olduğunu kestirebilir.

e o zaman şu soruyu soruyoruz,
"desert eagle'la nereye kadar yükselebileceğim" için smurf açma
ve bu smurf hesabın "primary" olmasına gerek duymanın amacı ne?

nasılsa nereye kadar yükselebileceğini de kestirirsin bu mantıkla?
Sosyal ağlarda paylaş

smurfler seni rahatsız etmiyor, oyunun şu anki halinden çok mutlu olabilirsin ama görebileceğin gibi çok oyuncuyu rahatsız ediyor ki böyle bir sisteme ihtiyaç duymuşlar.

açıkçası tek başıma girdiğimde takımımda "ya ehe ehe kikle abi bana ne ehe ehe ben ban yesem de başka hesabım var yine oynarım ehe ehe olan sana olucak ehe ehe" diyen elemanlarla
ve
karşıda 20 saatlik ama 5 mermiyle 5 kişiyi hs vuran "i am not hacker you are noob git gud l2p" diye konuşan elemanların
ceza almıyor olmayışından çok sıkıldım.

primary account sistemi, oyunu daha ciddi oynamak isteyenler için ilaç gibi olacak.

senin 10 smurfünü de prime account yapamıyor olmanın sıkıntısı ne ben halen onu anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

k1nJo said:

ne?
abi ilerlemeli oyun değil bu. gerizekalı olmayan bir insan ortama göre zaten nereye ait olduğunu kestirebilir.

e o zaman şu soruyu soruyoruz,
"desert eagle'la nereye kadar yükselebileceğim" için smurf açma
ve bu smurf hesabın "primary" olmasına gerek duymanın amacı ne?

nasılsa nereye kadar yükselebileceğini de kestirirsin bu mantıkla?

kestirebilirim evet. biraz oynamak yeterli, uzun vadede senin dediğin gibi "ilerlemeye" gerek yok bunun için. nitekim o hesapla tahmini bir 20-25 win sonrası kestirip, normal şekilde devam etmiştim oynamaya.
öyle bi hesap yok ama şu an.
Bone said:

smurfler seni rahatsız etmiyor, oyunun şu anki halinden çok mutlu olabilirsin ama görebileceğin gibi çok oyuncuyu rahatsız ediyor ki böyle bir sisteme ihtiyaç duymuşlar.

açıkçası tek başıma girdiğimde takımımda "ya ehe ehe kikle abi bana ne ehe ehe ben ban yesem de başka hesabım var yine oynarım ehe ehe olan sana olucak ehe ehe" diyen elemanlarla
ve
karşıda 20 saatlik ama 5 mermiyle 5 kişiyi hs vuran "i am not hacker you are noob git gud l2p" diye konuşan elemanların
ceza almıyor olmayışından çok sıkıldım.

primary account sistemi, oyunu daha ciddi oynamak isteyenler için ilaç gibi olacak.

senin 10 smurfünü de prime account yapamıyor olmanın sıkıntısı ne ben halen onu anlamadım.

farklı hesaplarla oynamayı seviyorum onun haricinde pek bi sıkıntısı yok. gerçi şu an 4 hesabın 2'siyle neredeyse hiç oynamıyorum zaten, ayda 1 inactive olmalarını engelleme dışında.
da diğer 2 hesabı tek hatla prime yapabilseydim iyi olurdu ama.

yani çok problem değil benim için de konu sonradan smurf karşıtlığı ve premade karşılığına döndüğü için uzadı.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

takım oyunu olan bir oyundan premade karşıtı olmak biraz saçma bence.
%1 ihtimal dışında kimse de durup dururken takımdaki 5. adamı trollemeye başlamıyor. aptal olmadığı sürece de kicklemiyor.

premade karşıtlığım sadece 3 ve 4 kişiliklere.

troll'lük demek yanlış zaten kendi hatalarını görmezden gelip, diğer(ler)inin en ufak bir hatasında, beraber girmiş olmalarından dolayı gaza gelmiş ve şımarmış bir şekilde atıp tutmaları.

en çok da hangi millet yapıyor tahmin et bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Pati olarak oynadığımız bi grup var mı arkadaşlar? Ben paticik grubuna üyeyim ama burada. Kimseyle oynamıyorum genelde. LEM benim rank ama %80 tek başıma tek oyun oynayabileceğim zamanlarda giriyorum. Sabit bi 8-10 kişilik grubumuz olsa direk global oluruz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...