Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

ttnet'in çağrı merkezindeki gerizekalılara derdini anlatabilirsen eğer.

+2 saattir internetim kesik, modeme sinyal gelmiyor.
- bir saniye bekleticem
+tabi
-modeminiz sinyal almıyor. internetiniz yok
+ rly ?

abi o anlamadıklarından değil, prosedürü takip etmek zorunda adamlar kayıt altına falan da alındığı için. hatta hat değerlerini kontrol ederken falan 5-10 saniyede bir hat değerlerinizi kontrol ediyorum da der. bunları eğlenceli olduğunu düşündükleri için yapmıyorlar.
günde ne kadar angut arıyor biliyor musun? ben kütahya telekomda bilişim bölümünde staj yapmıştım 2009'da(oha neredeyse 7 yıl olmuş), orayı bile günde en az 50 tane modemine yanlışlıkla hard reset atıp içindeki kullanıcı adını ve şifresini silen manyaklar arıyordu internet gitti diye. müşteri hizmetlerini düşünemiyorum yani.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

- bir saniye bekleticem
+tabi
+ rly ?

şunlar internet sağlayıcılarında iş imkanı bu kadar yokken köşe başı çakma servis tv tamiri falan yapan tiplerin akraba evliliği sonucu çıkmış veletleri.
üniversitedeyiz tv bozuldu servisi aradık anlattık derdimizi adam bize sizin tv bozulmuş dedi.
vallamı?
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

applev0dka said:

- bir saniye bekleticem
+tabi
+ rly ?

abi o anlamadıklarından değil, prosedürü takip etmek zorunda adamlar kayıt altına falan da alındığı için. hatta hat değerlerini kontrol ederken falan 5-10 saniyede bir hat değerlerinizi kontrol ediyorum da der. bunları eğlenceli olduğunu düşündükleri için yapmıyorlar.
günde ne kadar angut arıyor biliyor musun? ben kütahya telekomda bilişim bölümünde staj yapmıştım 2009'da(oha neredeyse 7 yıl olmuş), orayı bile günde en az 50 tane modemine yanlışlıkla hard reset atıp içindeki kullanıcı adını ve şifresini silen manyaklar arıyordu internet gitti diye. müşteri hizmetlerini düşünemiyorum yani.

biliyorum durumu ya.
eski evde TTnet hafta 3 gün falan koptuğu için kanka olmuştum adamlarla her gün araya araya.

pazar günü derbi izlicem saat 6 da net gidiyordu maca 1 saat kala falan.

ben de prosedürü bildiğim için zaten, adam nasıl yardım edebiliriz dediği zaman modem sinyal almıyor adsl ışığı yanıp sönüyor diye başlıyorum söze direk.

hat değerlerini kontrol edip yok diyene kadar bana neden olmadığını söylesin diye.

uydunet 1 gün kesildi aradım. internetim yok diye.
4-5 ilçe saydı buralarda çalışma var 30dk içinde gelecek dedi.

ttnet kalitesinden müşteri hizmetlerine cok kötü.
gelip çalışan neti tamamen bozmuşlukları var.

yoksa arayan barzoları biliyorum, hani sim takmayınca ''ACİL DURUM 112'' yazısı cıkıyor ya. 112'yi arayıp

-telefonum açılmıyor acilde arayın yazıyordu, nasıl açıcam diyen barzolar var yani :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...