Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

komün iyi. millet daha özverili. ama elitist jerk çok. ilk hatanda ağzına sıçbiliyorlar. offical serverlara nazaran tabi çok daha iyi o başka. rank sistemi bir garip. takımına girdiğim herifler muhtemelen supreme / global falan. ne hareketler ne muhabbetler, niye beni onlarla aynı takıma koyuyor onu bilmiyorum. orası biraz garpi geldi. offical a göre kat kat iyi. ama işte çok tecrübeli değilim falan diyorsanız çok zorlamayın. adamlar zorluyor çünkü. takımdaki en boktan adamın da gözünün yaşına bakmıyorlar yani. ben sallamıyorum ayrı.

hile yok bu arada o güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

öyle bir oyuncu grubu yok malesef.

rocket league oynarken bile karşı tarafı cok kolay çıldırtabiliyorsun.

ooo beleş gol falan diyip karşıdaki adamlar oyunu bırakıp ana bacı düz gidiyor sdafa

oyuncuların egoları tavan oldukca, hackler de shitstormlar da hep olacak.

gol yedikten sonra heheh nasıl yedik ama diyip oyuna devam ediyoruz biz mesela, ya da cs oynarken round bitince geride bırakıyoruz olayı.

ota boka cıldıran adamlar takımında da olsa,rakipte de olsa oyun çile oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

oyun ne kadar competitive ise o kadar hırs ve stres artıyor işte abi yapıcak bi şey yok. casual oyun oynıycaksın ya da casual arkadaşlarınla geyiğine competitive oynıycaksın.

tek oynıyıp takım arkadaşlarınızdan şikayetçiyseniz de blocklayıp geçin abi. ne onlar ne de maçın sonucu sizin ruh sağlığınızdan daha önemli değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...