Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Namessar said:

samaella said:

sürekli olarak 5-6w 1l ta rütbe ineceksek sıçtık valla

5w alip 1L ile dustuysen artik rutben oturdu, ratinginin yeni karsiligindasin, surekli kaybetmedikce 1L ile dusmezsin

smurfum hala global :( main hesabın inaktiflikten rütbesi silinmişti. pingler yükseldi vs. diye girmiyordum hiç geçen bi maç atıyım dedim hop dmg'e attı beni. yeni rank sisteminin kurbanı oldum ben.

neyse yeni challenge çıktı bize böylelikle. slifle çok dalga geçtik zamanında
Sosyal ağlarda paylaş

Global olmak çok mu zorlaştı, yani artık oynadıkca olamıyor musun yoksa direkt skille mi bağlı oldu. Bu patch öncesi supreme düşmüştüm sonra bir süre oynamadım ve patch geldi ardından uğraşsam da olmadı. Gariptir, yenilsem de rank düşmedim. (peşpeşe 8 kere yenildim bi o zaman lem'e düştüm sonra 2 maç üst üste kazanıp geri supreme oldum) Öneri var mı, ne yapmam lazım? Daha çok maç yen demeyin, onla olsa şimdi universal 1337 falandık hepimiz :d

bi de, geçenlerde kutu açtım ve içinden ft m9 bayonet çıktı asker kamuflajlı. bunu satmak istiyorum market fiyatından baya da ucuzuna vereceğim. ilgilenen var mı buralarda? Veya nerelerde kovalayabilirim bunu?
Sosyal ağlarda paylaş

Magnum said:

Global olmak çok mu zorlaştı, yani artık oynadıkca olamıyor musun yoksa direkt skille mi bağlı oldu. Bu patch öncesi supreme düşmüştüm sonra bir süre oynamadım ve patch geldi ardından uğraşsam da olmadı. Gariptir, yenilsem de rank düşmedim. (peşpeşe 8 kere yenildim bi o zaman lem'e düştüm sonra 2 maç üst üste kazanıp geri supreme oldum) Öneri var mı, ne yapmam lazım? Daha çok maç yen demeyin, onla olsa şimdi universal 1337 falandık hepimiz :d

bi de, geçenlerde kutu açtım ve içinden ft m9 bayonet çıktı asker kamuflajlı. bunu satmak istiyorum market fiyatından baya da ucuzuna vereceğim. ilgilenen var mı buralarda? Veya nerelerde kovalayabilirim bunu?

Bayonet kaç gayme?
Sosyal ağlarda paylaş

bi maç attım infernoda 2-11 gerideydik ct iken, çevirdik oyunu asds.
adamın biri düşüp duruyodu bizden, ben de geyiğine deagle alıp banana gidiyodum falan. t olunca domine ettik oyunu lol.
karşı taraftaki cıvıklar da gg yazıp gülüyodu onlara da iyi kapak oldu kıhkıh.
Sosyal ağlarda paylaş

koydum koydum hemen opskinse, paypal kesintisini katmadım ama site kesintisiyle sattığımda bile şu an trde birine satabileceğim fiyatın üstünde veriyor. aslında 5 dolar olayı iyiymiş, 3 dolar kâra sokar beni de kim uğraşacak. :d bi daha allah bilir ne zaman uğrarım siteye.
Sosyal ağlarda paylaş

batuhan said:

Beyler yeni başladım olaya taktik alayım.
Ruskilerden nasıl kurtuluruz.
Vac bi işe yarıyomu hile kullanan çok gibi.
Hiç ranked maç yapmadım biraz alışıyım milletten küfür yemeyim dedim doğru mu yapmışım?
Silah kutu fln nasıl düşüyor.
Thanks.

ct isen radardan bombayı görmeden yerinden ayrılma bombayı görüncede yerinde durma bombaya git
birisini görünce her zaman yer söle b de ayak sesi duydun diye direk b b b deme ve kaç tane adam gördüysen kesin sayı söle
t de kendi başına hareket edip milleti düşürmeye çalışma bırak millet düşürsün sen arkalarından git bomba kurulunca bombayı koru (ilk başlarda)
valla vac bi boka yaramıyor galiba arkadaş hile açtı test olarak hala banlanmadı account bakalım ne zaman banlıcaklar
her hafta ilk 1 tane silah düşer sonra kutu oyunda kendi levelin var o leveli atladıgın zaman silah düşer diger oyundada kutu falan filan
gl hf
Sosyal ağlarda paylaş

b0nventre said:

batuhan said:

Beyler yeni başladım olaya taktik alayım.
Ruskilerden nasıl kurtuluruz.
Vac bi işe yarıyomu hile kullanan çok gibi.
Hiç ranked maç yapmadım biraz alışıyım milletten küfür yemeyim dedim doğru mu yapmışım?
Silah kutu fln nasıl düşüyor.
Thanks.

ct isen radardan bombayı görmeden yerinden ayrılma bombayı görüncede yerinde durma bombaya git
birisini görünce her zaman yer söle b de ayak sesi duydun diye direk b b b deme ve kaç tane adam gördüysen kesin sayı söle
t de kendi başına hareket edip milleti düşürmeye çalışma bırak millet düşürsün sen arkalarından git bomba kurulunca bombayı koru (ilk başlarda)
gl hf

tek giriyorsan bunların hiçbiri bir işe yaramaz

yapamazsın da zaten kurwa cyka diye karşılık alırsın anca

arkadaşlarınla gir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...