Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 4 #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

ui ve vats i elden geciren modlar ciksin, bir de konsollar yuzunden landscape de yaratilN bosluklari dolduran flora, npc modlari vs vs. gelsin, o zaman texturelari, yeni itemlari, animasyon ve diger overhaullari vb beklemeden daha erken baslayabilirim. bakacagiz duruma.

real time da asla oynamam. fo3 te de oynamadim nv de de. vats in adam gibi ve balanced olmasi onemli benim icin. o yuzden beklemem biraz uzun surebilir,

hikaye modlari ve iyi companionlar en az 6 ay cikmaz zaten. ama yukarida ilk grupta saydiklarim gelirse bunlari beklemem. ikinci tyrda bakariz.

oblivion dan bu yana konsol tabanli gelistirmeler nedeniyle bethesda oyunlari vanilla halleri ile cekilmez oluyorlar. modsuz yapamiyorum malesef.

fo3 u kotu yapan talihsizliklerin cogunun o donemin konsol limitationlarina ve konsol oyuncu profili neyi sever sorusuna bethesda nin fazla takilmasi oldugunu dusunuyorum. tuneller, yuzeyden erisilemeyen kisimlar, kisir questler, varmis numarasi yapan aslinda olmayan bir faction sistemi, kotu tasarim derinligi olmayan karakterler vb. NV den bazi dersler cikardiklarina inaniyorum. sonucta bir bethesda oyununu iyi bir rpg firmasi bir daha yorumladiginda bunun arti ve eksikerini farketmemis olmalari mumkun degil.

(gerci morrowind gibi, doneminde degerlendirildiginde, bu eksiklerin olmadigi,varsa da hissedilmedigi basarili bir deneyim varken, hatta oblivion ucubesinde bile cogu yokken, fo3 te neden boyle bir sey yaptilar soru isareti ama neyse.)

fo3 u nv ye tercih edenlerin agirlikli konsolcu olmasi bu savimi destekliyor.

oyunun konsolcu tayfa ugruna arcade e kayma ihtimali halen beni biraz endiselendiriyor, o yuzden balance modlarini da bekleyecegim. biraz guvendigim early access alamayan kucuk bloggerlar da oynasin, yorumlara bir bakalim.

umutluyum oyundan acikcasi ama bethesda obliviondan bu yana kotu bir yonde. her vanilla oncekinden kotu geliyor. (oblivion haric. ondan kotusu herhalde mumkun olamaz) skyrimde bunu 173 mod ile avantaja cevirebilmistim.

acikcasi belli basli modlari ve script extenderlari bekleyecegim. ancak fo3 ten daha iyi bir oyun gelmekte oldugu kanaatindeyim.

not:bu renk paletinolayina niye kafayi taktiniz bu kadar yahu?
Sosyal ağlarda paylaş

konsol oyunculari eskiden de agirlikli realtime favored idi. alakasi o. xbox cilar falan vats sevmezdi hic. carsaf carsaf tum forumlara yaziyorlardi bunu.

konsolda fps olur olmaz tartismasina burda girmiyorum, ama konsolda fo3 trendi hic bir zaman vats olmadi. istisnasi kesin vardir tabi, ama genel konsolcu trendi vats kulllanmamak oldugundan ve streamler hep ps4 oldugundan normal geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

konsolcu trendi ne abi. gidin bir konsol alın evinize. ne bu bilinmeyenin korkusu anlamadım gerçekten.

konsolcu trendi diye bir şey yok abi dünyada. konsolcular avatardaki gibi saçını konsola bağlayıp, hivemind'a bağlanarak, tek bir davranış patternine bürünmüyor.

seven kullanır.
sevmeyen kullanmaz.

pc'den farklı değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...