Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu sıcakta klimaları kapattıran patron

evrimcikmazi

Öne çıkan mesajlar

Taşınmadan önce evde klimayı açıp yatıyodum, şimdi daha almadım klima eve de, bana üflesin abi sorun yok :) Kışın da soğuktan beziyorum, gecenin körü kapanan kalorifer derdi vardı, 2'de kazakla çorapla bilgisayar başında takılıyoduk, kombiye geçtik şimdi bakalım nasıl olacak kış :D
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

vantilatörün odayı soğuttuğunu sanan kesim onlar

50 yaş altında nadirdir

KLİMA ÇARPIYOR'cular var bir de. Vantilatör/CEREYAN'ın işe yaraması için insanın üstüne üstüne vurması lazım. Bu da düzgün bir dereceye ayarlanmış, kıyıdan köşeden çaktırmadan serinleten klimadan çok daha tehlikeli bir şey. Bunlar vantilatöre alıştığı için klimayı da öyle kullanılması gereken bir şey zannedip götlerine başlarına doğrudan vurduruyorlar herhalde, sonra adı "klima çarptı" oluyor. Doğrudan vücuduna 5 derece hava eserse herhalde çarpar.

Bir de bu UFO'nun falan suyu serinletip buharlaştırıp vantilatörle üfleyenleri var, en cahillerinden biri de bu. Evindeki nem sokaktan bile fazla oluyor 15 dakikada, o aleti kapattığın an su gibi terlemeye başlıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Simdi anlasildi abi senin sabri burak sevgin.

Beyin hucrelerin erimis ondan.

sostizm said:

Evimde klima yok - takmayacağım. Ofiste var bu sene hiç açmadım daha. Camı açıyorum temiz kaliteli hava soluyorum. Klimanın insanları geren, hırslandıran bir etkisi olduğunu düşünüyorum.

Evde de tavan vantilatörleri(salonda 2 yatakodasında1) var, mutfakta ayaklı vantilatör, her gün 2 kere girdiğim duş var.

Sevmiyorum klima. Çirkin, yapay, plastik çiğnermiş gibi bir hava yapıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Sen de halusinatik evreye girmissin abi. Fallouttaki sanal gerceklik chamberindasin artik.

Bizler senin arkadasiniz baltazar

Isiga dogru gel...

axedice said:

Mersinde dışarısı 62,5 derece falan, üstüne %118 nem var ama bizim ofis garip bi şekilde klima açık olmadığı halde 23-24 civarı seyrediyor. Gerçi güneş görmüyor benim odam dip köşedeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Sen de halusinatik evreye girmissin abi. Fallouttaki sanal gerceklik chamberindasin artik.

Bizler senin arkadasiniz baltazar

Isiga dogru gel...

axedice said:

Mersinde dışarısı 62,5 derece falan, üstüne %118 nem var ama bizim ofis garip bi şekilde klima açık olmadığı halde 23-24 civarı seyrediyor. Gerçi güneş görmüyor benim odam dip köşedeyim.

ehehehe...62 den davsan yapmislar sehir olarak..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...