Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Fransuxa said:

abi nedir kasma mevzusu banada bir anlatırmısınız? sıfırdan char açıp invasionlara falan mı sokuyosunuz nedir?

şahsen level 85 üstü bir sürü karakterim olduğu için onları kasıyorum ben

invasion olan bölgede bulunman yetiyo xp gelmesi için ve her stage'de xp alıyosun

bu gidişle hepsi 100 olucak zaten, daha fixlemezlerse bi gnome hunter açar onu da 100lerim asd
Sosyal ağlarda paylaş

evet gir çık falan yemiyor malesef, bi kere xpyi aldın mı bi daha alamıyosun
ama işte birden fazla karakteri sıra sıra götürüp levellıyorum yani havada asılı durarak, çok şeker bence

bi de bildiğim kadarıyla invasion süreleri de sıklaşıcak gittikçe, bu hafta 2 saatte 1'e düşücek diye biliyorum mesela
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

bugune kadar hep kutu almıs biri olarak, oyunu en fazla birkac ay casual oynayacak olacagımdan acaba bu sefer cdkey mi alsam diye dusunuyorum.

kutulu al sonra pişman olma ben wod ve cata kutulu almadım şimdi diğer kutuların araları boş kalıyor. sürekli keşke alsaydım diye yakınıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok ya adamların umurunda değil bu saatten sonra 100 olmuşmusun olmamışmısın, heriflerinde işine gelir daha uzun süre yeni contentde takılırsın :)

Düşük levellara her stage 1 level veriyor sanırım, gittiğim bölgede bekleyenlere bakıyorum :p

xp dışında item sorununuzda kalmıyor zaten orasıda bonuz, kutuları isterseniz hemen açıp lvlınıza göre çıkan eşyaları kullanıyorsunuz yada bizim gibi lvl 100 olim sonra açim derseniz 100 olana kadar bir yığın kutunuz olur :)

Biriken nethershardlar ilede ring/neck gibi şeyler alınabiliyor.

Bu leech gibi görünebilirde oradaki gruplara zararınız yok, moblara dokunmaya mecbur olsanız hp'si artardı mesela o zaman sorun olurdu böyle anca bölgede bulunman yetiyor. Hatta muhtemelen zevkine yeni karakter açim derseniz o bölgede oynanılmaz çat çut level geliyor :D
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

Yok ya adamların umurunda değil bu saatten sonra 100 olmuşmusun olmamışmısın, heriflerinde işine gelir daha uzun süre yeni contentde takılırsın :)

Düşük levellara her stage 1 level veriyor sanırım, gittiğim bölgede bekleyenlere bakıyorum :p

xp dışında item sorununuzda kalmıyor zaten orasıda bonuz, kutuları isterseniz hemen açıp lvlınıza göre çıkan eşyaları kullanıyorsunuz yada bizim gibi lvl 100 olim sonra açim derseniz 100 olana kadar bir yığın kutunuz olur :)

Biriken nethershardlar ilede ring/neck gibi şeyler alınabiliyor.

Bu leech gibi görünebilirde oradaki gruplara zararınız yok, moblara dokunmaya mecbur olsanız hp'si artardı mesela o zaman sorun olurdu böyle anca bölgede bulunman yetiyor. Hatta muhtemelen zevkine yeni karakter açim derseniz o bölgede oynanılmaz çat çut level geliyor :D

moblar zaten senin level aralığına göre gözüküyor mu çıkıyor mu bilmiyorum ama bana hep denk geliyor. sıkılırsam kesiyorum 3-4 tane işte mob başına 250 ile 1500xp arası veriyor yine. çok hızlı kasma yöntemi değil ama yatıştan sıkılıyorsan gidebilirsin de böyle.

uçma yok ben de 50lvl karakterim açayım da akarım sonra sıkıldım böyle gitmemekten karşı tarafa falan asfsda
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...