Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Bu invasionlar harikaymış ya

lvl 92 karakteri getirip afk oluyorsun, millet kesip biçiyor 4 stage sonunda 2 chest, nethershardlar ve stage başına xp alıyorsun.

Karakterin xp barı zaten 600k da, 4 stage toplam 251k xp verdi, gidip afk olup lvl alın ayrıca chesti açarsanız lvlınıza göre reward çıkıyor.
Chestleri biriktirip lvl 100 de açıp bütün gear ve weapon u alacağım mis :D 4 saatte bir 2 tane invasion yapabiliyorsunuz ama yinede çok zahmetsiz valla ahah 90-100 arası başka türlü kasamayacağım :p
Sosyal ağlarda paylaş

eheh bir alt'dan diğerine geçiyorum, kasalarıda 100 olunca açacağım işte. Full zırh ve silahda çıksa oh mis :) nethershardlarlada neck/ring felan alırız.

Rahat olan kısmı git karakteri park et , afk ol ne yaparsan yap gel al karakterini diğer bölgeye götür hehe.

Bu arada 3 stage başı 55k kusur , son 4. stage e 85k mı ne veriyor, her stage 85k değil yani :D ama olsun mis gibi zahmetsiz.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

pm atmışım asdfsd

dungeon ile kasıyorum diy ehiçbir yer açık da değil nasıl götüreceğim karakteri gerçi :D

neyse deneyeyim bi

6 tane bölge var çoğu çok yakın, azhara, barrens xroads var mesela
diğerlerde Tarren mill, Dun Morogh (ironforge aşağısı), Tanaris (gadgetzan) birde westfall var.
Sosyal ağlarda paylaş

emre3877 said:

artifact power olayını fazla abartmayın ya. yolda kesdiğin mobdan bile item ı çıkabiliyor. basıyorsun 20-50-100 power veriyor itemına göre. eğer alt çarlada gidiyim şuraları kesiyim mantığında isen her şekilde kasılır 2 yıl var sonuçta

Duz Moblar 10-20 lik item veriyor. O da cok sık değil. (Su anki betaya gore)
Rare'lar 100luk verebiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

DarKRideR said:

pm atmışım asdfsd

dungeon ile kasıyorum diy ehiçbir yer açık da değil nasıl götüreceğim karakteri gerçi :D

neyse deneyeyim bi

6 tane bölge var çoğu çok yakın, azhara, barrens xroads var mesela
diğerlerde Tarren mill, Dun Morogh (ironforge aşağısı), Tanaris (gadgetzan) birde westfall var.

45 lvl karaktere 128K Exp geldi. Keriz exp'i resmen asdfasdfdsa

Bunu yapayım ben ya arada harbi çok tatlı yağıyor exp. kutuları da bankaya atayım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...