Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

zaten gg'deki hesapta onların hesabı da gg komisyonunu eklemişler demek. sitesinden alayım ben de bari asdfds

ben 4-5 senedir swtor game time'dan wow game time, elder scrolls online falandı, ek paketlerdi vs. hep onlardan alıyorum.

konuştum yine keyi veriyorlar zaten dediğin gibi. 9'unda bende başlarım dh ile bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Sonunda 100 oldum :)

Şuan item olmadığı için pek raid yapamıyorum. Ashran ile Mark of Honor kasıp. PVP seti ile bir kaç raid yaparım artık.

Onun hariçinde Leatherworking kasayım diyorum.

Sizin kafanızda birşey var mı? Patch gelene kadar ne yapayım?

Bilmeyenler için, Classic'den sonra bıraktım oyunu. 15gün önce geri başladım. Çok şey değişmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

4Ever said:

Sonunda 100 oldum :)

Şuan item olmadığı için pek raid yapamıyorum. Ashran ile Mark of Honor kasıp. PVP seti ile bir kaç raid yaparım artık.

Onun hariçinde Leatherworking kasayım diyorum.

Sizin kafanızda birşey var mı? Patch gelene kadar ne yapayım?

Bilmeyenler için, Classic'den sonra bıraktım oyunu. 15gün önce geri başladım. Çok şey değişmiş.

https://www.reddit.com/r/wow/comments/4vwaca/best_professions_to_take_into_legion/
Sosyal ağlarda paylaş

Ya böyle konseptsiz classlara alışamıyorum ben. ki warcraft evren, paladinliğin önemi büyük, o kadar geçmişi falan var, şimdi gidip barzo warrior oynayınca soğuyorum.

o kadar büyük evren, fel falan var, warlock, mage, priest büyücüler var her tarafta, her türlü school of magic araştırılıyor falan, bir tarafta da warrior var. "ooo iki elime büyük balta aldım gg". fail.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...