Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

warlock çok kötü ya

heyecanla girdim belki güzel şeyler olmuştur diye

bir demonology değişmiş onda da Dot cooldownı yerine pet cooldownı bekleyip pet atiosun belli aralıklarda sadece görüntü olarak farklı yani .

93 levelım resmen level kasmakta zorlaniorum oynarken sıkıldım.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla Artifact weaponlar ve levele uygun eşyalar gelmeden çok takılmamak lazım, pre patchte herşey çok kötü gibi, herkes ağlıyor. Beta ile de normal oyun farklılaşıyor, betaya güvenip karakter şekillendirmemek lazım. Ama görünen Enchancement Shaman ve Fire Mage şu an en sağlam specler iki sınıfta da. Warrior Fury pre patch baya akıyor diyorlar ama dediğim gibi legion gelip artifact weapon + o levele uygun eşyalarla ne olur bilinmez, şu an animasyonları falan da iyi olmuş baya hypelı. Pala yerin dibinde, Hunter ve Rogue değişen speclerle ilgi toplamış ama dpsler düşük, Monk'un tankı, Warrior'un tankı ve Druid tank gözdelerde. Druidin herhangi bir specinin oo çok iyisini duymadım, starfall da kalkmış sanırım, farm karakteri olmaktan da çıkmış. Genelen duyduklarım bu yönde. Priestler'de Shadow değişmiş diyorlar, Disc specte de sağlam vuruyor iyi healliyor deniyor. Warlocklarda tek spec var iyi olan affli sanırım, onun harici konuşanı görmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

evet bg ler öyle oldu artık , bide fury warrior godtier diyen var critter üzerinde mi dps meter bakıyosunuz napıyosunuz abi dps oldukça düştü , enha shaman biraz acaip geldi bana shock suz falan. hunter marksman yine lider dps te 10k gibi bi artış oldu bende , fire mage TBC fire mage zamanları gibi ama daha fazla payro atıyosun baya zevkli. legion da görecez artık ak got kara got
Sosyal ağlarda paylaş

şu noktadan sonra legion başına kadar ancak rakam değişir, gameplayde farklılık beklemeyin derim. bu kadar aydır alpha-beta sonucu gördükleriniz. polish yerse rakamların üzerinden yer.

ben fury e godtier demedim ama dediklerime de rakamlar üzerinden değil gameplay üzerinden dedim. rakamlar değişir çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

Oncelikle sayilar degisecektir ama illa dps konusunda kaygilaniyorsaniz,
Uzun sure warrior oynuyorum, fury her exp baslangicinda dps'i dusuk olur. En gear dependant speclerden biridir(gerci simdi furious strike'a bloodthirst criti eklediler) o yuzden bazen ilk raidlerde arms gladiator fln oynamak zorunda kaliyorduk. Exp'in sonuna dogru dps god olur.
Ama bu sefer farkli olacak gibi gorunuyor, bu yuzden ben dps'in onceki kadar dusuk olcagini sanmam. Gameplayi de cok keyifli su anki haliyle. Preacherin elestirdigi videoda meat grinder talenti kalkti diyor, talent kalkti ama whirlwindin default ozelligi oldu. Hazir bosluk varken bence denenir ptr'da.
Sosyal ağlarda paylaş

kujo123 said:

su fire mage combustionini bi acıklayacak varmı nası atıoz yenisini max dps için?

http://www.altered-time.com/forum/viewtopic.php?f=4&t=2553

said:
The priority system in the seconds before Combustion is used, and while it is active, is as follows:

- (if using Rune of Power) cast Rune of Power before you Combustion.
- (if using Meteor) Cast Meteor.
- (if using Flame On) Cast Flame On when you have no Fire Blast charges left.
1. Cast Pyroblast.
2. Cast Fire Blast when you have Heating Up.
3. Cast Scorch.

Ideally it would look something like: Pyroblast -> Fire Blast -> Pyroblast -> Fire Blast -> Flame On -> Pyroblast -> Fire Blast -> Pyroblast -> Fire Blast -> Pyroblast -> Scorch -> Pyroblast. Strings of Pyroblast like these will produce very high amounts of damage.
Sosyal ağlarda paylaş

paradoksalkedi said:

Enha iyi diyorsunuz, elementalı övmüş bir yerde. Allahım her yerimden hype akıyor.

Elemental aynı gibi, ama burst essek gibi artmış. Cata'daki mastery geri geldi, dps meterlerde de ayrı bir spell olarak çıkıyor mastery.

Lava burst
Lava burst: overload
Gibi

Sirf şu yüzden elementali çılgınlar gibi hype liyorum ehauehaueh

Enha için de, henüz deneme fırsatım olmadı ama oldum olası sevememiştim.. Guildin Enhasi restoya rerolluyor game playi hiç beğenmemiş. Her class "zevkler ve renkler" durumunda şuan.
Sosyal ağlarda paylaş

diğer speclerde durum nasıl bilmiyorum ama raidlerde enhanın en büyük sorunu survivability olacak gibi, zaten çok iyi değildi shamanistic rage kalkmış, wolflar heal yapmıyor, dps'ten feragat edip insta healing surge atılabiliyor ama yeterli olur mu raidler nasıl bilmiyorum. beta oynamış bir çok eski enha bu konuya değiniyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...