Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

ben alt ile tıkandım ya. guildde raidler dışında aktiflik çok düşük. m+ a kesinlikle giremiyorsun 860-870 altında. normal yani girememen zaten. adam +1 bile açsa, 870 adaylar gelirken kimse gidip 845 adayı almıyor. aynısı pug normal raidler için geçerli.

mythic runlara giriyorsun, 840 çıkıyor.
WQ'lardan 840 geliyor.

takılıp kalıyorsun.

healer veya tank role u olsa böyle bir sorun olmaz da işte rogue.

olmadı daha böyle casual aktif bir guilde geçiricem altı. başka yolu görünmüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

guild bizimde ole problemli ya, yeto dolu ve iyi oyuncular sirf raid icin girio bittimi cikio

karazhan icin 2 haftadir pug kasiyorum, dun tansiyonum yukseldi sinirden gurubu kurarken. fake achilisi, item leveli offspec ile sisireni, ingilizce konusamiyani, omrunde healer olmadigi halde sirf spot var diye heal spec girip bizi surundureni vs vs

plus icin bi turlu soyle guzel bi gurup kuramadim ya :( senelerdir su oyundan istedigim seyler geldi ve insan yok :(
Sosyal ağlarda paylaş

NB yapıp cıkıyoruz karazhandan mc+ kendi grubun yoksa zor. 2 haftadır bizim 2 eleman yok doğru düzgün, haftalık 10 yapıp bırakıyoruz biz de. Horde için pati ekibi kurulabilir boosttan ziyade rahat kesebilecek adamlarla. Nighthold a kadar ben de rölantiye aldım artık kasmıyorum hiç. Alt kasmaya elim gitmiyor zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

sanırım millet bırakmaya başladı ya biraz da, onun da etkisi olabilir bu content yapacak adam yok muhabbeti. bizim guild içinde isyan çıkıp kırılma olduğu için haftalardır mythic content yapmıyoruz, 2 hafta sonudur bakıyorum raid dışında giren yok. galiba WQ, m+ olayı biraz boşa çıktı ilvl'lar yükselince. millet ak basıp, karazhan, raid yapıp çıkıyor gibi gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

ben alt ile tıkandım ya. guildde raidler dışında aktiflik çok düşük. m+ a kesinlikle giremiyorsun 860-870 altında. normal yani girememen zaten. adam +1 bile açsa, 870 adaylar gelirken kimse gidip 845 adayı almıyor. aynısı pug normal raidler için geçerli.

mythic runlara giriyorsun, 840 çıkıyor.
WQ'lardan 840 geliyor.

takılıp kalıyorsun.

healer veya tank role u olsa böyle bir sorun olmaz da işte rogue.

olmadı daha böyle casual aktif bir guilde geçiricem altı. başka yolu görünmüyor.

ally dın di mi, ben baya boostlatıyorum kendimi healer halimle, takıl bana fdsfs
Sosyal ağlarda paylaş

dün odyn'de healerlardan birinin bağlantısı patladı. adam gidince raidi 12 kişiye düşürdük ilk attempte kesiyorduk neredeyse das. 3. denemede kesebildik. DK için tam ızdırap ya. platform değişiminde en soldan en sağa geçiş oldu, resmen yürüyerek geçtim abi. 15 sn tın tın tın beyaz alevlerin üzerinde yürüdüm.

talentları değiştirerek biraz dmg red. arttırdım. external CD koordine ettik falan bir şekilde yaptık ama.

ÇOK lanet bir fight. resmen ilk bosstan öküz gibi skill check. bir kişi ölse yapamıyorsun lan bossu. healing check, dps check, tanking check - her şey var fightta. biri diğerini taşıyamıyor.

ver elini helya.

ToV'un heroic zorluğu baya iyi olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

guild bizimde ole problemli ya, yeto dolu ve iyi oyuncular sirf raid icin girio bittimi cikio

karazhan icin 2 haftadir pug kasiyorum, dun tansiyonum yukseldi sinirden gurubu kurarken. fake achilisi, item leveli offspec ile sisireni, ingilizce konusamiyani, omrunde healer olmadigi halde sirf spot var diye heal spec girip bizi surundureni vs vs

plus icin bi turlu soyle guzel bi gurup kuramadim ya :( senelerdir su oyundan istedigim seyler geldi ve insan yok :(

ben sana sürekli geliom hadi mythic plus hadi karazhan yapalım die (en son senin dediinin dışında :) ) hep diosun şunlara söz verdim bunlara söz verdim :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...