Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

hangi WQ ile vakit yiyorsun ? AP içinse vakti bol olanla olmayanı ayırıyor işte, bol vakti olan mythic progress kovalayan adamlar haliyle tüm AP görevlerini kovalıyor, casual adamın bu kadar vakit ayırmasına gerek yok zaten. hem vaktin var hem bu questleri kovalamaktan sıkıldıysan da mythic kovalama casual takıl.

item için olmadığını varsayıyorum benim ilvl 849 2 günde bir dişe dokunur bi quest ya görüyorum ya görmüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

Başkanlar şimdi bi kaç sorum olcak bi help plz. Oyun iniyor anca 1 haftaya iner
1- hangi serverdasınız, beraber oynamak isterim yalnız oynamak çok sıkıcı.
2- benim mage 70 falan, wotlk oynamıştım en son biraz, bu 90 a boostlama olayı random bi karakter için mi? Mage nasıl?
3- token olayını parayla alabiliomuyuz patiden satan var mı?
4- tabi önce bağlantı olayını bi denicem starter packlede, lvl 70 ten sonraki yerleri skipleyip yeni yerlere bakabiliomuyuz
5- vuran kıran shaman açasım var bitanede, en zevk aldıgınız classlar hangileri?

1-horde Twisting Nether, ally silvermoon gibi ama tam sayıları bilmiyorum
2- mage'e eğlenceli diyorlar, ben ranged pek sevmem ama fire denediğimde eğlenmiştim. Artık direkt 100'e boostlayabiliyorsun. Random değil seçtiğin karakteri boostluyorsun. Eğer 60 level üzerindeyse professionları da 600(700?) oluyordu.
3- AH'den alınıyor, sabit fiyat. aldıktan sorna sadece kullanabiliyorsun, tekrar satılmıyor.
4- ?
5- bence warrior iyi vurup kırıyor. şamanı denedim ama ben sevemedim
Sosyal ağlarda paylaş

o simulasyonlar yalan ya

loglara bakın fight fight hangi spec daha fazla dps yapıyor görmek istiyorsanız.

Demon warlock top dps çıkıyor simulasyonda. Sonra en single target boss Ursoca bakıyorsun top 1000 de 1 tane warlock var falan.

MM hunterlar en altlarda duruyor, çatır çatır en tepedeler. vs vs
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

o simulasyonlar yalan ya

loglara bakın fight fight hangi spec daha fazla dps yapıyor görmek istiyorsanız.

Demon warlock top dps çıkıyor simulasyonda. Sonra en single target boss Ursoca bakıyorsun top 1000 de 1 tane warlock var falan.

MM hunterlar en altlarda duruyor, çatır çatır en tepedeler. vs vs

Doğru söylüyorsun da bu sim hotfix değerlerine göre. Henüz live değil yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...