Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

smyrnas said:

Şu MM hunter da petler artık agro tutabiliyor sanırım ? okadar dmg veriyorsun agro sana gelmiyor. bide benim pet tilki asdasd:D mekanik petler gelmiş engineer mı olmak lazım tame için?

enginar gerekmiyo, goblin ve gnomelar direk tameleyebiliyor. digerleri mecha-bound bilmemne scrolunu ogrenip tameliyorlar.

gnomeregan puzzleini cozup friender'i tameledim. guide var bakarsan.
Sosyal ağlarda paylaş

rogue güzel outlaw güzel ama class hall'u hiiiç sevmedim, resmen oynama isteğimi köreltti. şu ana kadar mage 110ladım, o biraz baymaya başlayınca druid 110ladım. iyi gidiyo druid, dungeonlarda (genelde) feral, open worldde guardian takılıyorum. bi de ayrıca hunter kasayım dedim ama o kadar contenti en baştan yapasım gelmiyor pek, onun yerine druidle world quest vs yapıyorum daha çok. item level da 830'a yaklaştı, gelsin mythicler sonra :3
Sosyal ağlarda paylaş

unholy dk ile aşk yaşıyorum ya.

son golden trait e gidiyorum ama ilk 2 si ile şahane oldu zaten. buildi de crite çevirdim, biraz daha az overall dps yapıyor ama tatmin hissi çok daha yüksek. grup halinde 2li 2li spore patlatırken gelen ses hmpps. genelde hep birinciyim deepste ama raidlerde ne olacak bu hafta görücez bakalım.

onun dışında ciğerim soldu quest yapmaktan. bitmiyor abi. 2 zone tam olarak bitti, diğer üçü 30-70% de ama sanırım 3 hafta falan sürecek hepsinin bitmesi. nightfallen 7k'da, arc mythic dungeon için rep mi gerekiyor? en son denediğimde storyline falan dedi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu withered army trainingi ne kadar kasıyorsunuz? Galiba min 425 falan yapmak lazım da çok ölüyorlar ya mal gibi önden gidip. Tankla ölmüyorum ama witheredlarım aoenin içine yürüyüp kendilerini patlatıyor paso.

Gerçi 2 kere yaptım daha, ilkinde 80 mi ne ikincisinde 300leri gördüm 425e yetemedim ettin bossa yattılar yine. Çok mu lazımlı bişey bide kasmaya gerek var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

şu saat mevzusu bizim raid olayını silkti. Silvermoona özellikle iyi ingiliz guildleri var diye geldik ama aradaki saat farkı 2 saate cıkacak 23:30 servertime da bitecek olan raid 01:30a denk gelecek ki çalışan adam için baya zorlayıcı bir durum hafta içinde. Türk guildlerine mecbur kalıcaz onda da allyda adam gibi turk guildi yok :S iyice patladık yani. TN yi bıraktığımıza pişmanız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...