Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Heroic dungeonlarda trash keserken 1.7m DPS burst'leyen elemanlar var ya, bakıyorum üstleri full 840 falan. Ne ara kastı millet bu kadar ya?

Mesela ben fakir olduğum için obliterum alıp ateşleme gibi bi şansım yok. Crafter da değilim, class hall questleri de anca işte, geriye bi kaldı dancın farmlamak. E onda da drop rate rezalet, üzerimde ilvl 779 kemerle normal heroic karışık yaklaşık 25-30 tane dancın yaptım bi tanae upgrade düşmedi, pes edip crafted aldım, hemen sonraki dancında 825'liği düştü falan.
Sosyal ağlarda paylaş

abi olay 840 toplamak değil herkesin item levelı 840 üstü. Olay specinin top statlarını veren 840 üstü item toplamak. Ben mesela Destro warlock olarak o konuda hiç şanslı olmadım. haste ve crit ana statlarım. Düşüyor 850 item versatility crit falan. başka bir şey düşüyor haste mastery. öle olunca o itemın değeri kalmıyor.

Item düşürmek için de ilk haftadan beri insanlar mythic yapıyor. heroic mythic (2 haftadır) ve world quest derken zaten her itemını 840 üstü yapabiliyorsun az çok.
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten 4 stat var topu topu :p healer/tank veya pvptard diilsen versatality genelde dusuk oluyor, haste classa dayali cape kadar filan

Millet aslinda cok yanlis bakiyor bu ise, legion loot sisteminin son 11 senelik oyun ile minumum alakasi yok ki bu kafa karisikligi cok can yakicak, bunu ilk diabloda denediler

Bu yaklasimin oyuncu begenisi ile ciktigi d3 RoS ilk ciktiginda leg itemlar orta karardi ve drop rate iyi degildi, millet zaten d3 un sistemden illahlah etmisti bu defa oyunculari tutabilmek icin event yaptilar, leg drop sansi arttigi hafta oyun peak yapti ve o buff kalici oldu, sonra itemlari hazir verelim bunun ustune build yapsin insanlar mantigina gectiler, olay witching hour dusurmek degil duzgun statli dusurmek, endless walki tamamliyip buffi almak kolay ama iki iteminda iyi rollu versiyonuna denk gelmek zor vs vs, min max oldu hersey ve insanlar bu mukemmele yaklastigi an sezon bitti

Wowda ama statik itemlar yuzunden stat ne ise yarar bilmiyen adam bile BiS listesi yapip gearlanip isini bitiriyordu sonra yapicak birsey kalmiyordu

Random statli itemlar, titanforge gear vs buna karsi geldi, %20 haste icin juggle yapicaksiniz hani 845 gear olsa bile atiyorum cloaktan haste dusup chestten arttiriyim veya perfect single stat rollami crit braceri duserse neckte crit doplar haste olan alirim vs vs

Bok gibi item dusuyor o yuzden ama bi anlami yok iste, mumkunse stat kombinasyonalri ve slotlari goz onune alip biriktirin hele hybrid iseniz, gearlanmak eskisine gore cok zor oyunda ve insanlar hala "aaaa 845 dustu 840 dan iyidir" diyip gidip giyiyo filan

Legion farkli cidden, statlar azalmis olabilir ama cilgin oldu gear isi, min max ile holy paladin ret den cok dps yapabilio iste bu sekilde :D relic olmadigi halde lvl8 holy weaponim ile dummyde faceroll 130k dps pushladim ki ret ile kan ter icinde kalarak yapilio benzer damage (kesin nerf gelcek o ayri :()
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de sahaman 110'ladım, hemen akabinde bir de tank karakter kasayım ne olur ne olmaz deyip Paladin'e yöneldik. 3 artifactı da aldım, ne kadar güzel hazırlamışlar görevleri, single player gibi oynuyosun 10lvl ama tadı damağında resmen, 105 oldum bununla da sanırım paladinle devam edicem tank olarak gibi gözüküyor. Şu retriyi adam etseler de dpsinin de tadına varabilsek :)
Sosyal ağlarda paylaş

Paladin tank inanilmaz iyi ya. Moonguard strongholdda 50 nightfallen oldur questi var, ben topluca oldureyim diye item verdigini farketmeyip 10ar 15er kestip hepsini skfkg. Cogu dpsten iyi aoe dps'i. Avenger's shield golden traitini acinca hp de gitmiyor farm yaparken.

Muhtemelen nerfleyecekler bir seylerini.
Sosyal ağlarda paylaş

tbc den beri exp baslari tanklar boyle oluyorki, butun plebler quest kolay yapiliyor, sira kolay geliyor diye tank oluyor sonra 3 tustan fazla basamadiklari ve awareness sifir oldugu icin wipe fest yasaniyor instancelarda

sonra gear alip basini gidince pleblere zahmet geliyor tank specle mob kesmek, hepsi dps geciyor ve saatlerce sira bekliyorsunuz dungeon icin

her expansion ayni olay

guzel olan pvp de tank lol baya eskinin aksine, en azindan ordan bayicaklar :D

paladinle misal 110 olup herseyi bitirdikten sonra pvp yapmaya kasan bebeler sinir kirizi gecirip oyunu birakinca rahatlicaz baya :3
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...